Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ποτέ μη σηκώσεις χέρι στα παιδιά σου. Αφήνεις το θώρακά σου απροστάτευτο.
Δευτέρα, 3 Ιουνίου

Λοιπον...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60160 από Xristaraaas στις 10 Απριλίου 2010, 3:25μμ

Xristaraaas

banned
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Το φορουμ αυτο το βρηκα τυχαια απο μηχανη αναζητησης για ενα θεμα που με ενδιεφερε και βρηκα αξιολογες απαντησεις και πολυ σωστες στασεις διαφορων μελων.Αργοτερα διαπιστωσα πως πολλα απο αυτα τα μελη σοβαρου χαρακτηρα διαγραφηκαν και οτι γενικοτερα υπαρχει καποιου ειδους ''δικτατορια'' εδω μεσα.Δηλαδη με το παραμικρο ο επονομαζομενος ''webmaster'' bannarei ασυστολα τα σταθερα μελη του αφηνοντας το site με ανηλικα παιδια που γραφουν τα ιδια συνεχως θεματα σε μορφη greeklish. Φυσικα καταλαβαινω πως το φορουμ ειναι δικο σου κυριε webmaster απλα θελω να διευκρινισω πως πολλοι χρηστες δεν μπορουν να εκφρασουν διαφορες γνωμες με τον φοβο του ban.Επειδη εχω παρακολουθησει πολλα μηνυματα σου σε threads εχω καταλαβει πως απο εδω μεσα βγαζεις προς τα εξω την αλαζονια σου και προκαλεις users να αντιδρασουν ωστε να παρεις... τα ''μετρα σου''.Απλα ρωταω τωρα μηπως στην ζωη σου γενικοτερα εισαι τερμα κομπλεξαρας και μαλακας, λεω μηπως? Διοτι δεν ειμαι και ο μονος user που το λεει αυτο απο οτι καταλαβα. Μετα απο αυτο μπορεις να κανεις οτι θελεις ουτως η αλλως εγω θα αποχωρησω απο αυτο το φορουμ μιας και μονο ενδιαφερον και αξιολογο δεν ειναι πια και απλα σου ευχομαι να κανουν αυτη την κινηση πολλα μελη και να αποχωρησουν για να μην εχεις το περιθωριο του πολυποθητου ban σου. Ηταν μια χαρα φορουμ αλλα μολις διαπιστωσα πως εισαι τοσο αλαζονας και καραγκιοζης(μεσα απο το διαδυκτιο) και καθολου φιλικος δεν εχω καμια ορεξη ουτε καν να απαντησω σε μηνυμα που θα στειλεις(αμα στειλεις)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60170 από Bluejack στις 10 Απριλίου 2010, 8:03μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Φίλε Xristaρα,
Φυσικά και δεν είμαι ο webmaster αλλά θέλω να σου απαντήσω σε μερικά θέματα που ανάφερες.
1) Ποτέ δεν έχει μπαναριστεί κάποιο αξιόλογο άτομο, έτσι απλά, απο το φόρουμ..Αν δεις καλύτερα πάντα θα υπάρχει κάποιος αξιόλογος λόγος.
2)Καλά τα λες, δικό το φόρουμ, δικοί του οι κανόνες. Αλλά τα παραλές,
ο καθένας μπορεί να εκφράσει τη γνώμη του χωρίς όμως να παραβεί κάποιον κανόνα. Πχ να την πει στον άλλο, να το παίξει "νταής".
3)Αυτή η έχθρα σου είμαι σίγουρος πως είσαι και εσύ απλά ένα μπαναρισμένο μέλος που κλασσικά έχει ξανά κάνει προφίλ και ήρθε για θάψιμο.
4)Το πιο απλό φίλε μου που ελάχιστοι το καταλαβαίνουν είναι πως:
Σου αρέσει ? Μείνε..Δεν σου αρέσει ? απλά φύγε.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60200 από Xristaraaas στις 11 Απριλίου 2010, 2:42μμ

Xristaraaas

banned
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Οχι φιλε Bluejack ανεφερα πως ειμαι καινουριος στο forum και αυτο ειναι το ΠΡΩΤΟ μου προφιλ και δεν εχω κανενα λογο να πω ψεμματα σε αυτο.Και απλα εκανα μερικες παρατηρησεις και απο οτι εχω διαπιστωσει και αλλα μελη αναφερουν διαφορα τετοια περιστατικα... και λογικο να τα λεω κιολας γιατι αυτο που ειπα οτι προσπαθει να προκαλεσει μελη να αντιδρασουν προφανως ειναι αληθεια... δεν ειχα κανενα αποθημενο ουτε κανενα προηγουμενο για να ερθω και να τα πω αυτα και ο μονος λογος που τα ειπα ειναι για να μην τα λεω στο μελλον αν φαω κανενα μπαν στα καλα ''καθουμενα''...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60232 από Bluejack στις 11 Απριλίου 2010, 11:51μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Εγώ πάλι σε ρωτάω..
τα μέλη που έχουν υποστεί τον βασανισμό του ban,
έχεις ψάξει να δεις το ιστορικό τους?
έψαξες να δεις τον λόγο που έφαγαν μπαν?
Μάλλον η απάντηση είναι όχι.
Το θέμα αυτό φυσικά δεν παίζει να το σβήσει ο webmaster πράγμα που θα το έκανε άνετα αν φοβόνταν για το αν καταρέψει αυτή η κοινότητα

(Το οποίο όπως βλέπεις δεν έχει γίνει από το 2002 και δεν έχει αλλάξει καθόλου το σύστημα)




προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61858 από trinity στις 29 Μαΐου 2010, 1:57πμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Xristaraaas@10 Απριλίου 2010)
Το φορουμ αυτο το βρηκα τυχαια απο μηχανη αναζητησης για ενα θεμα που με ενδιεφερε και βρηκα αξιολογες απαντησεις και πολυ σωστες στασεις διαφορων μελων.Αργοτερα διαπιστωσα πως πολλα απο αυτα τα μελη σοβαρου χαρακτηρα διαγραφηκαν και οτι γενικοτερα υπαρχει καποιου ειδους ''δικτατορια'' εδω μεσα.Δηλαδη με το παραμικρο ο επονομαζομενος ''webmaster'' bannarei ασυστολα τα σταθερα μελη του αφηνοντας το site με ανηλικα παιδια που γραφουν τα ιδια συνεχως θεματα σε μορφη greeklish. Φυσικα καταλαβαινω πως το φορουμ ειναι δικο σου κυριε webmaster απλα θελω να διευκρινισω πως πολλοι χρηστες δεν μπορουν να εκφρασουν διαφορες γνωμες με τον φοβο του ban.Επειδη εχω παρακολουθησει πολλα μηνυματα σου σε threads εχω καταλαβει πως απο εδω μεσα βγαζεις προς τα εξω την αλαζονια σου και προκαλεις users να αντιδρασουν ωστε να παρεις... τα ''μετρα σου''.Απλα ρωταω τωρα μηπως στην ζωη σου γενικοτερα εισαι τερμα κομπλεξαρας και μαλακας, λεω μηπως? Διοτι δεν ειμαι και ο μονος user που το λεει αυτο απο οτι καταλαβα. Μετα απο αυτο μπορεις να κανεις οτι θελεις ουτως η αλλως εγω θα αποχωρησω απο αυτο το φορουμ μιας και μονο ενδιαφερον και αξιολογο δεν ειναι πια και απλα σου ευχομαι να κανουν αυτη την κινηση πολλα μελη και να αποχωρησουν για να μην εχεις το περιθωριο του πολυποθητου ban σου. Ηταν μια χαρα φορουμ αλλα μολις διαπιστωσα πως εισαι τοσο αλαζονας και καραγκιοζης(μεσα απο το διαδυκτιο) και καθολου φιλικος δεν εχω καμια ορεξη ουτε καν να απαντησω σε μηνυμα που θα στειλεις(αμα στειλεις)


τι λε ρε τυπε?
γι αυτο ειναι θεικο το φορουμ κ ο αδμιν ειναι ο θεος ο ιδιος μιλαμε

ξεφευγει απ τα συνηθισμενα...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61877 από trinity στις 29 Μαΐου 2010, 4:26μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
χαααααααααααχα

χα
χα

χα




χα
ρε τυπε γκετ ε χιουμορ σενς
μη μου στελνεις σεφερλιδικα τυπου σχολια, θα ξερασω πανω στο πουκαμισο σου

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61887 από Σηπτικό Βόδι στις 29 Μαΐου 2010, 5:36μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Δεν είχα τέτοια πρόθεση χρυσό μου, απλά κάπου έχασα τη σφουγγαρίστρα και φοβάμαι μη γλιστρήσω...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61900 από Pelvic_Thrust στις 30 Μαΐου 2010, 12:22πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Τι σημαινει BDSM ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61911 από Doctoras στις 30 Μαΐου 2010, 12:29μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν εχω ιδεα μια συντομη ερευνα στο google κατι για σαδιστες και μαζοχιστικα (ακυρο τελειος) εβγαλε.Δεν ξερω και εχω απορια και εγω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61916 από trinity στις 30 Μαΐου 2010, 1:55μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
δατς ιτ


προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login