Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Λατρεύω τα παιδιά. Ειδικά όταν κλαίνε, γιατί τότε κάποιος τα απομακρύνει.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

τι να γραψω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84819 από nea santa στις 29 Αυγούστου 2011, 12:31μμ

nea santa

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος και γραφτηκα για να ακουσω καμια ιστορια.Αλλα τωρα θα σας πω μια που μου την ειπε ενας φιλος μου!λοιπον


ηταν τελως παντων ενας αντρας και δουλευε σε μια καφετερια. Και μια μερα ερχεται μια πελατισσα που αρεσε στο παλικαρι.Τελωσ παντων την πλησιαζει και τη ρωταει αμα θελει να δειπνεισουνε μαζι. εκεινη απαντησε θετικα.το αλλο βραδυ περναει ο νεαροσ απο το σπιτι τησ κοπελιασ για να την παρει. Τεσπα πανε τρωνε και μετα πανε σε ενα απομωνομενο μεροσ να μιλησουνε.ηταν ομωσ ανοιξη και αρχισε να κανει ψειχρα.ο νεαροσ εδωσε το παλτο του στην κοπελα και αυτη του λεει να περασει την επομενη να το παρει. παει την αλλη μεα στο σπιτι της κοπελιασ, χτυπαει το κουδουνι και το ανοιγει η μητερα της.και λεει ο νεαροσ "μηπωσ ειναι εδω η μαρια ?χθες το βραδυ βγηκαμε βολτα και τησ εδωσα το παλτο μου και ηρθα να το παρω" (το μαρια ηταν τυχαιο).Και απανταει η μητερα της "το μαρακι μου πεθανε πριν 2 μηνες"!!!!ο νεαροσ δεν το πιστεψε και θελησε να δει το μνημα της για να βεβαιωθει.και οταν πηγαν στο νεκροταφειο ειδαν το παλτο του νεαρου πανω στο μνημα της κοπελασ



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84825 από davidvilla στις 29 Αυγούστου 2011, 2:25μμ

davidvilla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Kαι μετα βγηκε απο το μνημα και παντευτηκαν... Τελος παντων...Ολα αυτα πιστευω ειναι ιστοριες φαντασιας που επινοησαν στην επαρχια για να τις λενε τα ξαδαρφια μεταξυ τους και σιγα σιγα εφτασαν σε ολη την Ελλαδα... Πιστευεις θα ειχε γινει κατι τετοιο και θα το αφηναν ετσι τα ΜΜΕ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84837 από psixakias στις 29 Αυγούστου 2011, 3:35μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Δεν βρίσκω τον λόγο να γίνει κάτι τέτοιο.. μούφες.. όπως τα λέει ο davidvilla !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84838 από Darkwin στις 29 Αυγούστου 2011, 3:44μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Συμφωνώ και με τους 2... απλώς κάποιοι άνθρωποι είχαν την ιδέα να γράψουν τέτοιες ιστορίες για να τρομάξουν αυτούς που θα τις δουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87498 από Giannis98 στις 18 Οκτωβρίου 2011, 9:52μμ

Giannis98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλά.. Όχι ότι τρόμαξα ιδιαίτερα αλλά μου άρεσε η ιστορία..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87517 από Doctoras στις 19 Οκτωβρίου 2011, 8:00πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Την είχα ακούσει χρόνια πριν από ένα παλικάρι που μας τρόμαζε όταν μαζευόμασταν μικρά στην γειτονιά 8 η 9 χρονιά πριν μου εχει μείνει διοτι είχα χε..στει πάνω μου...Βεβαια είχε πει ότι είχαν πάει και για χωρό.Τεσπα δεν πιστεύω ότι αυτο είναι αλήθεια αλλά θα μπορούσε άνετα να ήταν μια κακόγουστη φάρσα αν το σκευτείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87792 από Blackzero στις 23 Οκτωβρίου 2011, 4:52μμ

Blackzero

Εικονίδιο
μέλος από: 18/10/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
εχει πηξει ο τοπος απο τετοιες ιστοριες και τις λενε χρονια. που να ακουσεις ομως ιστοριες για τα βουντου που γινονται στην αφρικη που εκει γινεται χαμος στα αληθεια.voodoo people..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login