Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση. Νια-νια νια νια-νια!
Τετάρτη, 1 Μαΐου

ναρκομανης στην πολυκατοικια

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91705 από esynaskaseis στις 27 Δεκεμβρίου 2011, 6:22μμ

esynaskaseis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Τι μαλακιες πετας ρε λαγουδιτο βλακα σιγα μην αλλαξω και εαφτο για να μην φαω μπαν στο φτου ΣΤΑ @@ ΜΟΥ το φτου και ο webmaster εσεις ειστε ζωα ρομποτακια της νεας παγκοσμιας ταξης βλακιες.... Και τι σχεση εχει το εμα με το μπαν που εφαγα στο φτου Α ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΚΗ 0 ελα στο δικο μου φορουμ να φας μπαν να σου πω "Το Τουρκοσπορικο σου εμα δεν καταφερε να σε σωσει εεεε" χ0α0χα0χ0α τι μαλακας θεε μου. Hiddenboy
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91712 από esynaskaseis στις 27 Δεκεμβρίου 2011, 7:35μμ

esynaskaseis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Kai to arxaioellhniko m ema opos to ironebese mporei aneta na gamhsh auto to forum mesa se klasmata deuteroleptou opote mhn synexhzhs ths paparies sou nomizontas kai esy epishs oti eisai kapoios... Rompotaki...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91715 από Darkwin στις 27 Δεκεμβρίου 2011, 8:07μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Λοιπόν dolcevino στο θέμα μας, η γνώμη μου είναι επειδής είναι άρρωστος άνθρωπος να προσπαθήσετε να τον βοηθήσετε αντί να τον διώξετε. Ξέρω ότι είναι επικίνδυνο για σένα και για όλους στην πολυκατοικία αλλά κάντε κάτι. Επίσης αφού μένει με την οικογένεια του προσπαθήστε να μιλήσετε μαζί τους και να πάρετε μία απόφαση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91717 από esynaskaseis στις 27 Δεκεμβρίου 2011, 8:16μμ

esynaskaseis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
πανος μωρη εισαι και ζωο επισης ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ειπε εμενα ζωο το πρωτο απολα ζωο εδω μεσα μετα τον webmaster... θα γραφω οπως γουσταρω να κιτας την δουλια σου Τουρκοσπορε νουμερο 2... Αντε μπετοβλακιες... Εσυ μαλλον πιστευεις στης προπαγανδες οχι εγω.. Αλλα δεν το εχεις καταλαβει ακομα Τα ζωα δυσκολα καταλαβενουν. Και οι ιλλουμινατι υππαρχουν βλακα αποδεδιγμενο 183712873128% Απλως μερικοι δεν θελουν να το αποδεκτουν επειδι φοβουνται και λενε ενα καρο δικαιολογιες... Δεν ξαναγραφω εδω μεσα οσο το συνεχιζετε εσεις αλλο τοσο θα τα κανω κολο εδω... Και για να φας ταπα τωρα greeklish εγραψα για σπασιμο επειδι απαγορευετε χαχαχα αλλα ειπαμε το μιαλουδακι σας παει παντα στο χυροτερο και μιλατε παντα χωρις να ξερετε... Και εσυ που διαβασες 2-3 βιβλια της μαλακιας παγκοσμιας ταξης αμεσως τα πιστεψες εγω τουλαχιστον κραταω μια πισινι σε ολα... ;) αντε γεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92460 από thanos4ever στις 04 Ιανουαρίου 2012, 8:00μμ

thanos4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
παρε απλος τηβ αστυνομια ενημερωσε την και αυτοι θα αποφασησουν ποιο ειναι το καλυτερο για εσενα και τον ναρκωμανη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94549 από oasis στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 9:55μμ

oasis

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Τι ανα πω ολοι εχουν μια άποψη ολοι εχουν να πουν το μακρύ τους και το κοντό τους
Παιδιά ο άνθρωπος ειναι ΑΡΡΩΣΤΟΣ θελει ΒΟΗΘΕΙΑ τι να μαζέψετε υπογραφές και να τον διώξετε;;
Αναρωτηθήκατε ποτέ γιατί έγινε έτσι;;
Πάρτε τηλ μια γραμμή για παιδιά απεξάρτησης και θα σας πουν τι πρέπει να κάνετε. Μερικά τηλέφωνα για να μην ψάχνετε:
Γραμμή SOS του Οργανισμού Καταπολέμησης των Ναρκωτικών (ΟΚΑΝΑ): 1031
Κέντρο Θεραπείας Εξαρτημένων Ατόμων (ΚΕΘΕΑ ΙΘΑΚΗ): 1145
Μονάδα Απεξάρτησης του Ψυχιατρικού Νοσοκομείου Αττικής: 210-36.17.089
Αν φέρετε την αστυνομία η αν προσπαθήσετε να τον διώξετε πιστέψτε με τα αποτελέσματα θα είναι άσχημα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login