Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δρυός πεσούσης, πέφτει κι ο δρυοκολάπτης.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Τροφικη Δηλητιριαση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103123 από XalaraGr στις 15 Ιουνίου 2012, 9:27πμ

XalaraGr

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Προχθες εφαγα 3 κονσερβες φασολια και μετα δεν ειχα ορεξη να φαω το βραδυ ! Πηγα για υπνο γιατι ενιωθα μια ζαλαδα και ξυπνησα κατα τις 1 και ετρεμα ! Ολη την νυχτα δεν κοιμηθηκα και το πρωι σηκωθηκα να παω να πιω νερο και να κατουρησω !Ηπια το νερακι μου και ενω κατουρουσα που ερχετε το ξερασμα ! Ξερναω στην τουαλετα και βγαινει οτι ειχα φαει την προηγουμενη μερα ! Μετα απο αυτο μ επεσε ο πυρετος και ειμουν καλα αλλα δεν ειχα ορεξη ! Ετσι δεν εφαγα τπτ ολη μερα εκτος απο μια σουπα π μ φτιαξε η αδερφη μ ! Την αλλη μερα εφαγα 2 φετες μερεντα με γαλα ! Και το μεσημερι τηγανιτες πατατες με αγγουροσαλατα ! Κοιμηθηκα και ξυπνησα στις 7 η ωρα με εναν πονο στην κοιλια και παλι πυρετο ! Και να τωρα 9.30 η ωρα και ακομα νιωθω εναν πονο στην κοιλια , σαν να θελει κατι να βγει εξω ! Εμμ σαββατο κανω παρτυ και θελω να ειμαι καλα !
Μπορειτε να με συμβουλευσετε σε κατι ?
Ευχαριστω για τον χρονο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103177 από PaizeiKanenasLO στις 16 Ιουνίου 2012, 12:45πμ

PaizeiKanenasLO

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 137 αποδεκτές 0
Εγω θα πρωτεινα να παρεις τηλεφωνο εναν γιατρο να του πεις τι νιωθεις και να σου πει τι μπορεις (χωρις να κλεισετε ραντεβου)να κανεις καλυτερα απο ολους εδω μεσα(εκτος και αν ειναι κανενας γιατρος)...

Στο παρτυ θα νιωωθεις γενικα καλυτερα σιγουρα γιατ θα εισαι με τους φιλους σοθ και δνε θα το σκευτεσαι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login