Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ένα μήλο την ημέρα, τον Παράδεισο κάνει πέρα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

τατουάζ χένα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103419 από Tempelakos στις 19 Ιουνίου 2012, 1:21πμ

Tempelakos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/5/2012
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
παιδια καλη...μερα σας....θα ηθελα να κανω ενα τατουαζ χενα...ειμαι 16 χρονων και θελω να μου πειτε πως μπορω να πεισω τους γονεις μου να με αφησουν να κανω...γιατι ο πατερας μου οποιον εχι τατουαζ τον θεωρει αλητη και καλα....πειτε μου τι να του πω για να τον πεισω..εκτος το οτι κραταει για καποιο συγκεκριμενο χρονικο διαστημα και οχι μονιμα....και επισης θελω να μου πειτε που προτεινετε να το κανω και ποσο κοστιζει και ενα καλο σχεδιο για να κανω...ευχαριστω.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103420 από kalakalatom@@to στις 19 Ιουνίου 2012, 1:25πμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
ε πιστευω να σε αφισει γτ η χενα φευγη , μετα αμα το κανεις σε μαγαζι θα σου παρει πολυ ,τα μεγαλα κανουν 25-30+ και τα μικρα 8-12 , εγω λεω να στο κανει κανενας πακιστανος τλως παντων που στο κανουν στο δρομο , για τοσχεδιο οτι θελεις εσυ κανεις οτι σαρεει μπορει να κανεις ενα αστερη η ενα γραμα η οτι θελεις εσυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103425 από Aitherovamwn στις 19 Ιουνίου 2012, 2:07πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
το ταττου μιας και δεν ειναι απλα 1 σχεδιο πανω στο σωμα σου,το κανεις γιατι αντιπροσωπευει κατι απο εσενα Η κατι για εσενα!το σχεδιο θα το βρεις μονος σου για να ειναι αυτο ακριβως που σου ειπα πιο πανω
εγω εχω δυο,στο ενα χερι τα ονοματα των γονιων μου,και στο αλλο τη φραση "Οσο αναπνεω ελπιζω"
Επισης τα χενα μην τα κανεις σε μαγαζι γιατι κανουν υπερβολικα ακριβα για να κρατανε 2 βδομαδες που απ την μιαμιση αρχιζει να ξεθοριαζει!καντο σε καναν πακιστανο,και δε χρειαζεται να το πεις πιο πριν στους γονεις σου!σαν ταττου απο τσιχλες ειναι που φευγει,το κανεις,καυλαντιζεις και βλεπεις αν σαρεσει και μετα βγαινει!
προφίλάλλα...˵quote˶
8
Μήνυμα #103432 από Verus στις 19 Ιουνίου 2012, 11:17πμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αφού έχεις πάρει την απόφαση να κάνεις henna tattoo, πρέπει να γνωρίζεις ότι η χέννα δεν είναι τόσο ακίνδυνη όσο ακούγεται. Αν δεν είναι καλής ποιότητας και έχουν προστεθεί χρωστικές στην φυσική πάστα, μπορεί να είναι πολύ επικίνδυνη και να προκαλέσει σοβαρές αλλεργίες, οπότε το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να απευθυνθείς σε κάποιον ειδικό και όχι σε οποιονδήποτε πλανόδιο.
Τώρα, για να πείσεις τους γονείς σου, διάλεξε κάποιο όμορφο σχέδιο, όχι "παρατραβηγμένο" για τα δικά τους δεδομένα και τόνισε τους ότι δεν είναι κάτι μόνιμο αλλά κάτι που θα φύγει σε λιγότερο από ένα μήνα. Πες τους ότι έχουν και οι φίλοι σου (ανάφερε κάποιον που συμπαθούν) και έτσι ίσως σ'αφήσουν. Επίσης μπορείς να τους πεις ότι το θες σαν "αμοιβή" για την καλή σου σταδιοδρομία στο σχολείο αυτή τη χρονιά (αν τα πήγες καλά...!) ή για κάποια άλλη επιτυχία τέλος πάντων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103638 από Panos_RtN στις 22 Ιουνίου 2012, 2:46πμ

Panos_RtN

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
αν θες να κανεις χενα ετσι για το καλοκαιρι δν ειναι τπτ μπορεις να τους πεις ειναι μπογια και οτι θα φυγει(το ιδιο ειπα και εγω και με αφησαν)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login