Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η μεγαλύτερη τρύπα ασφάλειας ever: Ένα ανοιχτό στόμα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

χασμουριτο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106909 από myname στις 09 Αυγούστου 2012, 12:10πμ

myname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2011
μηνύματα: 160 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη.
Σημερα εκανα μια συζητηση με μια φιλη μου και ηταν εκνευρισμενη με ενα θεμα που μπορει να σας φανει καπως αλλα αυτη πραγματικα την πειραζει και μου φανηκε περιεργο το ολο θεμα και ειπα να το μοιραστω να δω πως σαν φαινετε και εσας.
Καθοταν με τον πατερα της και χασμουριθηκε 2-3 φορες και αυτος της ειπε,τι χασμουργιεσε? μονο οι γεροι χαμουργιουντε και λεει αυτη ε αν νυσταζεις δεν χασμουργιεσε εσυ? και της λεει αυτος εχεις δει κανενα παιδι εξω να χασμουργιετε? και του ειπε ε μεσα στο σπιτι μου το κανω οχι εξω. εμενα μου φανηκε ηλιθιοτητα αυτο που της ειπε και μπορει να εκανα καυγα στην θεση της.τωρα αυτη ειναι πολυ θημομενη γιατι της το εχει ξαναπει αλλες δυο φορες στο παρελθον.
η γνωμη σας?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #106914 από tasos41997 στις 09 Αυγούστου 2012, 1:02πμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(myname@09 Αυγούστου 2012)
Γεια σας μελη.
Σημερα εκανα μια συζητηση με μια φιλη μου και ηταν εκνευρισμενη με ενα θεμα που μπορει να σας φανει καπως αλλα αυτη πραγματικα την πειραζει και μου φανηκε περιεργο το ολο θεμα και ειπα να το μοιραστω να δω πως σαν φαινετε και εσας.
Καθοταν με τον πατερα της και χασμουριθηκε 2-3 φορες και αυτος της ειπε,τι χασμουργιεσε? μονο οι γεροι χαμουργιουντε και λεει αυτη ε αν νυσταζεις δεν χασμουργιεσε εσυ? και της λεει αυτος εχεις δει κανενα παιδι εξω να χασμουργιετε? και του ειπε ε μεσα στο σπιτι μου το κανω οχι εξω. εμενα μου φανηκε ηλιθιοτητα αυτο που της ειπε και μπορει να εκανα καυγα στην θεση της.τωρα αυτη ειναι πολυ θημομενη γιατι της το εχει ξαναπει αλλες δυο φορες στο παρελθον.
η γνωμη σας?


Υπαρχουν τοσα προβληματα στον κοσμο κι αυτη ειναι τσαντησμενη επειδη ο πατερας της της ειπε να μην χασμουριετε ...

Ενταξει και απο την πλευρα της δεν εκανε τιποτα κακο αλλα δεν ειναι τοσο σημαντικο περιστατικο ωστε να θυμωσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106916 από Φοβερός στις 09 Αυγούστου 2012, 9:14πμ

Φοβερός

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/5/2012
μηνύματα: 150 αποδεκτές 0
Δίκιο έχει ο τάσος1997... εγώ θα απαντούσα ένα ''χασμουριέμαι ναι και μέσα και έξω'' και θα τον απαξίωνα xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login