Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη φυσική θεμέλιωσε ο Μέγας Αρχιμήδης, για έπιπλα γεννήθηκε μόνο ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Σάββατο, 20 Απριλίου

ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΑΘΗΝΑΣ???ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107802 από MarB στις 22 Αυγούστου 2012, 3:00μμ

MarB

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μπορεί καποιος να μου πει περιοχες που μενουν φοιτητες των ΤΕΙ Αθηνων?Πανορμου ειναι καλη επιλογη ήπολυ μακρια???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107810 από Aritos στις 22 Αυγούστου 2012, 3:36μμ

Aritos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2012
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Τα ΤΕΙ Αθηνών είναι Κοντά στα Δ Προάστια ε? οπότε θα διαλέξεις εκεί μια περιοχή που να έχει και συγκοινωνία.Στη περιοχή που μένω Περιστέρι περνάνε πολλοί για να πάνε στα ΤΕΙ με το 703 σου προτείνω Περιστέρι,Αιγάλεω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107815 από MarB στις 22 Αυγούστου 2012, 4:03μμ

MarB

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι εκει ειναι...ειχα παει χτες αιγαλεω να ριξω μια ματια και περα απ τη πλατεια στον ηλεκτρικο δεν ειδα κατι αλλο σαν περιοχη που να μ ενδιαφερει...περιστερι ειναι καλα?εχει ησυχια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107816 από Aritos στις 22 Αυγούστου 2012, 4:15μμ

Aritos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2012
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Και από τα δύο έχει και ήσυχα μέρη κυρίως ο Λόφος αξιωματικών και ο Πεζόδρομος(μεγάλος θα κάνεις τα ψώνια της ζωής σου) έχει και ένα άλσος τεράστιο πάτα στο φαισμπουκ (άλσος οικογένεια ζωή)καφετέριες Πολιτιστικό κέντρο αν θες να κάνεις κάτι σχολές διάφορες και έχει και το Μπουρνάζι οπού συγκεντρώνει πολύ κόσμο και γίνεται πανικός και εκεί έχει σινεμά ένα μαγαζί με το καλύτερο παγωτό που έχω φάει στη Ζωή μου Παγωτομάνια το λιγότερο 4 κλαμπ.Συνδυάζει και ησυχία και νταμπα ντουπα ανάλογα που θα μείνεις ο λόφος (η ήσυχη περιοχή μιας και δεν έχει κάποιο μεγάλο δρόμο ώστε να έχει πολλά αυτοκίνητα πέρα από τη Θηβών) σε συμφέρει γιατί περνάνε και συγκοινωνίες (703) που κάνει στάσεις και στα ΤΕΙ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107819 από MarB στις 22 Αυγούστου 2012, 4:22μμ

MarB

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
για πανορμου τι λες?ειναι καλη περιοχη για φοιτητεσ?ειναι πολυ μακρια μηπως?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107820 από Aritos στις 22 Αυγούστου 2012, 4:31μμ

Aritos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2012
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
δεν σε βολεύει ενώ από περιστέρι με το αυτοκίνητο σε λιγότερο από 10 λεπτά θα είσαι εκεί Πανόρμου πάνω από 30 λεπτά,Το Περιστέρι είναι ο 5ος μεγαλύτερος δήμος της Ελλάδας.Βέβαια για τα ΤΕΙ σε βολεύει και το Χαϊδάρι.Πέρνα λίγο μια Βόλτα από Χαϊδάρι (Παλατάκι,Δάσος Χαϊδαρίου)και Περιστέρι (Μπουρνάζι και Πεζόδρομο)μέρη για να βγαίνει και να συχνάζεις το βράδυ το απόγευμα έχει μαγαζιά και καφετέριες.Το Περιστέρι έχει και στάση Μετρό στον Αγ.Αντώνιο που σε πάει όπου θες (Πολύ σημαντικό να έχεις Μετρό κοντά στη περιοχή που μένεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107821 από MarB στις 22 Αυγούστου 2012, 4:42μμ

MarB

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ωραια!Σ'ευχαριστω πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107822 από Aritos στις 22 Αυγούστου 2012, 4:48μμ

Aritos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2012
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Πάρε και άλλες γνώμες.Εγώ δεν είμαι φοιτητής απλά σου λέω ότι το Περιστέρι είναι εξαιρετικά κοντά,μεγάλος δήμος έχει πράγματα να κάνεις και συνδυάζει και πολυκοσμία και πιο ησυχία και αρκετές πλατείες.Ρώτα και άλλους κάνε ένα τσεκάρισμα στη περιοχή να την δεις γιατί εγώ μένω εκεί και μου φαίνεται ιδανικά εκεί εμένα(εκεί μεγάλωσα.Αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει.)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login