Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ημερήσια αποβολή;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109973 από άσχετος στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 3:37μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του φτου!Χθες γυρνούσα από την προπόνηση μαζί με 6 φίλους μου οι 2 είναι από το σχολείο μου ενώ οι άλλοι από άλλο σχολείο.Μπροστά μας ήταν ο διευθυντής του σχολείου μου και τους είπα σκάστε,είναι ο κύριος Α. μπροστά μας(έλεγαν βλακείες).Αυτοί άρχιζαν να τον φωνάζουν(τα παιδιά από το άλλο σχολείο).Ο διευθυντής γύρισε πίσω και μας είπε"δεν σας έχω δώσει κανένα δικαίωμα"και έφυγε ενώ ο ένας από τους φίλους μου από το ίδιο σχολείο(τον ξέρει καλά ο διευθυντής,είναι και πρόεδρος σε παράταξη)γελούσε δυνατά.Έφυγε και μετά από λίγο τον ξαναφώναζαν πάλι οι ίδιοι από το άλλο σχολείο και όλο αυτό έξω από το σχολείο.Σήμερα εμένα και τα άλλα δυο παιδιά μας απέβαλε,1 ημέρα εμένα και 2 τους άλλους(δεν μπλέκομαι πολύ σε χαζομάρες και δεν έχω δώσει αφορμή για ποινή στο παρελθόν,είμαι Γ γυμνασίου).Τώρα πείτε μου γίνεται αυτό που έκανε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109977 από Geiaaaa στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 3:49μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Ατυπα .....δεν εχει δικαιωμα για πραξει εξω απο το σχολειο να σασ τιμωρησει......κατι παρομοιο ειχε γινει με εναν φιλο μου και τελικα δεν τον εκαναν τιποτα.......εμπειριες ,δεν πειραζει :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110431 από Pro Gamer στις 27 Σεπτεμβρίου 2012, 7:35μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Ελα ρε μην αγχωνεσε 7 απουσιες πηρες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login