Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Εμείς εδώ εφηύραμε αυτό που λέτε τώρα Web 2.0, και ξέρουμε τα χάλια του.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Αντιγραφη ασκησεων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110004 από scorer13 στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 8:11μμ

scorer13

Εικονίδιο
μέλος από: 23/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Ποια ειναι η γνωμη σας για το αν πρεπει καποιος να δινει το τετραδιο με τις ασκησεις του στους αλλους για να αντιγραψουν; Προσωπικα δεν το θεωρω σωστο . Γιατι δηλαδη να το δωσει; Ο αλλος που εκανε τις ασκησεις ειναι βλακας δηλαδη ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110010 από asap στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 10:14μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
μια στο τοσο δεν ειναι κακο να βοηθας καποιον εστω και ετσι... μπορει να ξεχαστηκε μπορει να μην προλαβε ή κατι τετοιο...

το θεμα ειναι να μην γινεται σχεδον καθημερινος και να ψαχνεται ο αλλος να παρει ασκησεις και θεωριες απο εσενα... τοτε απλα δεν ασχολειται την ωρα που κανετε μαθημα γιατι βαριεται οποτε και καθεται τα μαζευει απο τους αλλους...σε αυτη την περιπτωση ουτε εγω το θεωρω σωστο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110012 από vanoula etc στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 10:31μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
ναι ρε εντα3ει...συμφωνω με τον ασαπ...απλα κοιτα αν ειναι συστηματικο σημαινει πως δεν ενδιαφερεται κ εχει βρει εσενα για κοροιδο.μετα ενταξει λενε ομως κανε το καλο και ριξτο στο γιαλλο...εσυ επιλεγεις αν το δινεις ή οχι.απτην αλλη ομως ειν καπως χαζομαρα.δλδ γιατι εσυ να κανεις ασκησεις με κοπο...γτ εντα3ει οσο να ναι δεν ειν και διασκεδαση και ο αλλος για παραδειγμα να σηκωθει χωρις να τις εχει λυση ο ιδιος.αν το σκεφτεις θα μπορουσες να ησουν εσυ στην θεση του αν δε του τις εδινες.μετα κακο στον αλλον κανεις.γιατι στις εξετασεις μετα δεν θα του ειναι και τοσο ευκολο.αναλογα και τον μαθητη ετσι...αλλα ξαναλεω...ΕΣΥ επιλεγεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110014 από scorer13 στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 10:49μμ

scorer13

Εικονίδιο
μέλος από: 23/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
Για συστηματικη κατασταση μιλαω εγω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110015 από vanoula etc στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 11:32μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
κοιτα συστηματικη...τοτε...μπορεις να σιγα σιγα να του το κοβεις,γιατι εντα3ει δεν ειναι και τοσο ωραιο.και αργοτερα αν κατι παει στραβα και δει ο καθηγητης/τρια τα τετραδια ή τα βιβλιο θα υποψιαστουν ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ για το οτι μπορει ΕΣΥ να αντιγραψες απο αυτον,και ισως να απογοητευτουν απο αυτη σου την κινηση.Αρα χανεις και λιγο στα ματια των καθηγητων.Αρα αν γινεται συστηματικο πρεπει να τους κοβεις τον βηχα...οχι αποτομα...μην γινεις και αγενης και σου βγουν και απο πανω...σιγα σιγα...και θα παρουν το μηνυμα καποια στιγμη και θα τ κοψουν.δεν λεω και εγω εσχω τυχη να αντιγραψω για τον λογω οτι δεν προλαβα κτλ. αλλα δεν το κανω συστηματικα μια φορα στους 2 μηνες.Μετα, αν παμε στο θεμα διαγωνισματος αν χρειαστει καποια βοηθεια καποιος πιστευω πως πρεπει να τον βοηθησεις διακριτικα χωρις να σε παρουν ειδηση φυσικα οι καθηγητες (οχι ομως ολο το διαγωνισμα).Αλλωστε σγρ καποια στιγμη και συ θα χρειιαστει να αντιγραψεις ειτε σε διαγωνισμα ετιε καποια ασκηση...δεν γινεται να εισαι τελειος...σωστα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110112 από Samsung στις 22 Σεπτεμβρίου 2012, 6:16μμ

Samsung

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εγώ πάντα αντιγράφω ασκήσεις.. και δεν μου λένε τίποτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #110154 από Troller στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 8:37μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε μ,και εγω δινω το τετραδιο μ και στα @@ μ...εγω τις εκανα και εχω το κεφαλι μ καθαρο δεν με νοιαζει για τους αλλους ας τις αντιγραψουν...το ωραιο ειναι οταν τους ρωταει ο καθηγητης "την εκανες?" "ναι" "σηκω στον πινακα"...γι αυτη την στιγμη ζησε :D...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login