Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Λιποτροπικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111730 από RuAqueggOor4 στις 27 Οκτωβρίου 2012, 10:47πμ

RuAqueggOor4

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Παιδια σημερα αγορασα ενα βαζακι με καψουλες της solgar λεγεται Lipotropic Factors.Το εχει δοκιμασει κανεις,εχει παρενεργειες?πρεπει να προσεξω κατι?ευχαριστωω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111737 από pantelis20 στις 27 Οκτωβρίου 2012, 3:46μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Απλά ακολούθα τις οδηγίες. Η solgar είναι από τις πιο γνωστές και ποιοτικές εταιρίες. Αν το παίρνεις για τους λόγους που λέει και στην δοσολογία που λέει θα είσαι εντάξει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111746 από regina στις 27 Οκτωβρίου 2012, 8:05μμ

regina

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/10/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γενικά προσοχή στις ώρες που τα παίρνεις συνήθως αυτά τα σκευάσματα έχουν υψηλή περιεκτικότητα καφεΐνης. εγώ πιο παλιά είχα κάνει lipotox, μούφα, είχα κάνει cytolin v2 για ενεργεία και λιποδιάλυση αν και τα έχουν για πολύ δυνατά δεν είδα να κάνουν και πολλά πράγματα.Πιο παλιά είχα πάρει κάποιους άλλους λιποδιαλύτες πολύ καλούς αλλά μου είπαν ότι αποσύρθηκαν και τώρα άρχισα τα methylhex 42 απο όσο έχω δει σήμερα είναι ΑΡΚΕΤΆ δυνατά.. είναι και για ενέργεια και λιποδιαλυση. Αλλά μην νομίζεις πως μόνο ένα χάπι θα κάνει θαύματα θέλει και προσοχή διατροφής και γυμναστική
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login