Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Δευτέρα, 20 Μαΐου

ΤΕΦΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112002 από Periptero στις 01 Νοεμβρίου 2012, 3:20μμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Καλησπερα,ειμαι 17 και εχω αποφασισει να προσπαθησω για ΤΕΦΑ (Γυμναστικη Ακαδημια)....Μπορει καποιος να μου πει γενικα και περιληπτικα,τι επαγγελμα μπορω να ακολουθησω μετα?(και την επιλογη μεταπτυχιακων)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112013 από pantelis20 στις 01 Νοεμβρίου 2012, 6:47μμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
Δεν γνωρίζω πολλά περί του επαγγέλματος πάντως σε γενικές γραμμές το θεωρώ κακοπληρωμένο επάγγελμα και με κακές ώρες. Όσους γυμναστές-γυμνάστριες έχω γνωρίσει (σε γυμναστήρια που έχω αλλάξει κατά καιρούς) όλοι δούλευαν part-time και πήγαιναν και σε άλλα γυμναστήρια για να συμπληρώσουν.

Από την άλλη αν σου αρέσει εννοείται να το ακολουθήσεις. Μπορείς να πιαστείς σε τίποτα που δεν ξέρω (προπονητές κτλ) και να βγάζεις καλά λεφτά.

Τουλάχιστον θα γυμνάζεσαι δουλεύοντας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112022 από Periptero στις 02 Νοεμβρίου 2012, 12:37πμ

Periptero

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Ναι δυσκολα θα εχω μελλον μαυτη τη προοπτικη και το ξερω,εκτος αν ειμαι τυχερος η μου ερθουν καλα τα πραματα...Οποτε ειναι σιγουρα ρισκο...Ομως ενταξει,μαρεσει πραγματικα...ειμαι και αθλητικος τυπος,και 1 χρονο που το ψαχνω,δεν εχω καταληξει σε κατι αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login