Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που ξέρναγες και χεζόσουνα και κατουριόσουνα, μα μόνο και μόνο επειδή ήσουν μωρό όλοι παίρνανε φωτογραφίες και το θεωρούσαν χαριτωμένο
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Swag

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120969 από vampythang στις 13 Ιουνίου 2013, 2:46πμ

vampythang

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
swag εχει σαν σημασια στυλατο ντυσιμο αλλα με ρουχα παραξενα , φανταχτερα με συνδυασμους κορδελων για μαλλια (κοριτσια) , μπλουζες με κροσια, βραχιολια πολλα , δαχτυλιδια μεγαλα, χαμηλοκαβαλα πατελονια ( αγορια), καπελα, παππουτσια μαρκας . Στυλ ντιβας. εχει και τα καλα του και τα ασχημα του.
Για κοριτσια- βλεπε- στυλ Ριανα
Για αγορια -βλεπε- στυλ Τζαστιν Μπιμπερ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120978 από paranoikos στις 13 Ιουνίου 2013, 6:52μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
τι νοημα εχουν ολα αυτα δεν μπορω να καταλαβω.. γιατι πρεπει καποοιος να φορα τα μπατομπουκαλα και τις φανταχτερες βερμουδες λες και ειναι κανενας κλοουν.. και ρε πουστη τι στο διαολο γινεται.. εχουν γινει προτυπα των κοριτσιων ως οι ''αντρες'' ο τζαστιν μπιμπερ και οι One direction δηλαδη αυτοι ειναι αντρες με το Α κεφαλαιο? τι να πω..ελεος.. ειστε για λυπηση ορισμενες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121046 από vampythang στις 16 Ιουνίου 2013, 4:56μμ

vampythang

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xarris21@13 Ιουνίου 2013)
τι νοημα εχουν ολα αυτα δεν μπορω να καταλαβω.. γιατι πρεπει καποοιος να φορα τα μπατομπουκαλα και τις φανταχτερες βερμουδες λες και ειναι κανενας κλοουν.. και ρε πουστη τι στο διαολο γινεται.. εχουν γινει προτυπα των κοριτσιων ως οι ''αντρες'' ο τζαστιν μπιμπερ και οι One direction δηλαδη αυτοι ειναι αντρες με το Α κεφαλαιο? τι να πω..ελεος.. ειστε για λυπηση ορισμενες


δν προεβαλα τον τζαστιν μπιμπερ σαν αντρα. Υπαρχουν πολλοι , καλύτεροι απο αυτον . Απλά επελεξα τον τζαστιν μπιμπερ ως ενα παραδειγμα για το ντυσιμο αυτο =)) Και αυτο το ντυσιμο , σιγουρα δν ειναι κλοουνιστικο. Ειναι της μοδας. Ειναι το καινουργιο εφηβικο. Καθε εποχη εχει και τα χαρακτηριστικα του =)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121047 από -Temeteron- στις 16 Ιουνίου 2013, 5:06μμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Swaggεράδες είναι οι Αμερικανόφερτοι style yo yo yo men, γαμάω και δέρνω, ρούχα κλόουν-αρλεκίνου-σαλτιμπάγκου-γελοτοποιού, κούνημα και λύγημα λες και είναι μπλέντερ και δεν ξέρω γιατί στον πέοντα, ΟΛΟΙ έχουν ή pitbull, ή doperman, ή rodviller και αν και τον θέλουν φύλακα για πόζα, είναι φλώρος. Καπελάκι yo να μη φαίνεται το αχτένιστο και σέξαλλο μαλλί, χαμηλοκάβαλο σα να σου λέει "κατέβασέ μου τα παντελόνια, πέφτουν εύκολα" και σε περίπτωση που πέσει, καλό μποξεράκι απο μέσα μη γίνουμε και ρόμπα (πάντα μαύρο). Στα facebookια και μαλακίες @@@ τούμπανα πρωτιά, προσκυνητές της μόδας. Περπάτημα του style "είμαι yo και έχω νταλκάδες" ή "μου σκότωσαν τη μάνα" ή "αυτά τα γαλαζοπρασινοφουξιομοβουλί μάτια έχουν δει πολλά" ή "μου φόλεψαν το φλώρικο pitbull/doperman/rodviller" ανάλογα το τι αγόρασαν αυτό το μήνα. Στους συμμαθητές τους είναι άνδρες βαριοι και ασήκωτοι, στις γυναίκες είναι τεθλιμμένοι συγγενείς σημαδεμένοι της ζωής και δημιουργούν ένα αίσθημα λύπησης, μπας και κατσει καμια. Όλοι προσπαθούν να γράψουν κλαψομούνικους στίχους rap, αποτυχημένα φυσικά. Το παίζουν σκυλιά του δρόμου, αλλά είναι ψωριάριδες λεφτάδες και σπιτόγατοι. Άντε γεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login