Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δύο πράγματα δεν πρέπει να πιστεύεις ποτέ: το πάντοτε των ερωτευμένων και το ποτέ των μεθυσμένων.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Γυμναστικη κ ορατα αποτελεσματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118399 από gossipgirl στις 06 Μαρτίου 2013, 6:05μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Καλησπερα.Ξεκινησα γυμναστηριο εδω κ μια εβδομαδα κ λογω σχολης με βολευει να πηγαινς 3-4 φορες την βδομαδα.Η πρωτη ηταν ασκησεις για χτισιμο αντοχης.Απο σημερα μπηκα κανονικα στο προγραμμα συσφιξη κ αδυνατισμα,περισσοτερο συσφιξη γιατι εχω το ιδανικο βαρος για το υψος μου.Σε ποσο καιρο περιπου θα δω ορατα αποτελεσματα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118400 από _eks_nti στις 06 Μαρτίου 2013, 6:36μμ

_eks_nti

μέλος από: 11/11/2012
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Καλησπερα.. Δεν ξέρω πόσο ακριβώς μπορεί να σου πάρει αλλά τις περισσότερες φορες αυτά τα πράγματα θέλουν χρόνο..κοντά στις 4 με 5 βδομάδες πιστευω θα δεις διαφορά..πάντως ακόμα κι αν δεν δεις αποτελέσματα από την αρχή μην απογοητευτείς κ συνέχισε κανονικά.. Καλη επιτυχία :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118404 από giannisefoa στις 06 Μαρτίου 2013, 11:49μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Γενικά αυτά έχουν να κάνουν και με τους ρυθμούς του κάθε σώματος και με βάση διατροφή κτλ...Οι 4 με 5 βδομάδες μου φαίνονται πολύ λίγες.Τότε μπορεί να αρχίσουν να φαίνονται τα προσωρινά αποτελέσματα αλλά αν το παρατήσεις εκεί πάει.Για να εμφανίσεις μόνιμα αποτελέσματα(δηλαδή τα οποία ακόμα και 1-2 μήνες να μείνεις αγύμναστη θα παραμείνεις αρκετά σφιχτή) θα πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 3-3,5 μήνες...Ξέρω ακούγεται αρκετό αλλά σημασία έχει το μόνιμο κι όχι το προσωρινό.Απλά μην τα παρατήσεις είτε από απογοήτευση είτε από ενθουσιασμό...Πολλές φορές αισθανόμαστε να μην βλέπουμε αποτελέσματα αλλά υπάρχουν...Αν θες σύγκριση βγάλε φωτο τώρα τον εαυτό σου και όταν θα θες να κάνεις την σύγκριση...Έτσι θα το καταλάβεις!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118532 από gossipgirl στις 10 Μαρτίου 2013, 2:46μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις κ τον χρονο σας.Με ενδιαφερει το μονιμο αλλα θελω μεχρι το καλοκαιρακι να εχω ενα αποτελεσμα,πως θα βγουμε στην παραλια ορε? :) Ρωτησα κ την γυμναστρια κ μου ειπε οτι σε θεμα κιλων ειμαι πολυ καλα,θα επρεπε κιολας να ειμαι 3 κιλα βαρυτερη.Αληθευει οτι πρεπει να τρωω πολυ πρωτεινη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login