Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν αντιγράφεις κάποιον λέγεται κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας. Όταν αντιγράφεις πολλούς μαζί λέγεται έρευνα.
Κυριακή, 19 Μαΐου

ΣΧΟΛΗ-ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119672 από ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ στις 18 Απριλίου 2013, 9:42μμ

ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΗΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Παω 2α λυκειου,σκοπευα να δωσω για τεφα μιας και μαρεσει πολυ ο αθλητισμος αλλα το μετανιωσα λογω της κακιστης επαγγελματικης αποκαταστασης που παρεχει...Γενικοτερα,περα του αθλητισμου μαρεσει πολυ η τεχνολογια και το διαφορετικο (π.χ. οχι κλασσικες σχολες του στυλ ιατρικη,αρχιτεκτονικη,νομικη,ψυχολογια,σκετα οικονομικα κτλ).Ενας καθηγητης στο φροντιστηριο μου προτεινε μερικες σχολες οπως η Ηλεκτρολογων Μηχανολογων και μηχανικων Η/Υ,βιομηχανικης διοιηκησης και τεχνολογιας πειραια και τον κλαδο της πληροφορικης (απο τη σχολη τηλεπικοινωνιων μεχρι τηλεματικης και επιστημης πληροφορικης)Πιστευω πως μπορω να γραψω (αν ειμαι και τυχερος και στρωθω για τα καλα) μαξιμουμ 17-17,5...εκτος αν γινει κανα θαυμα...Τι μου προτεινετε απο σχολες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119680 από defactoboy στις 19 Απριλίου 2013, 3:39πμ

defactoboy

μέλος από: 10/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σου φιλε
τη σχολη βιομηχανικης διοικησης του παπει την τελειωσε μια πολυ καλη μου φιλη και πιστεψε με ειναι ΠΑΝΔΥΣΚΟΛΗ!!
ΥΠΕΦΕΡΕ για να την τελειωσει.
βεβαια αν εισαι ξεφτερι στα μαθηματικα, δε θα δυσκολευτεις και τοσο.
αλλα μου ελεγε οτι εχει πολυ δυσκολα μαθηματα.
και δεν ειναι μονο οτι ειναι δυσκολη. ειναι οτι δεν εχει σαφη επαγγελματικο προσανατολισμο.
εγω λεω να ξανασκεφτεις το τεφα και γενικα να σκεφτεις σχολες με σαφη επαγγελματικο προσανατολισμο. γνωμη μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119689 από ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ στις 19 Απριλίου 2013, 3:48μμ

ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
συμφωνω φιλε μου,και για τη παραπανω σχολη εχω ακουσει κιεγω αυτο περι μη συγκεκριμενου επαγγελματικου προσανατολισμου,και πως ειναι κατι παραπανω απο απαραιτητο καποιο μεταπτυχιακο εξειδικευσης...Οσον αφορα τα ΤΕΦΑ παιζω απο πιτσιρικας μπαλα(4-5 χρονων) και σταματησα περσι επειδη εσπασα το ποδι μου σε περιεργο σημειο(3-4μηνες γυψο,συνολο 6-7μηνο να ξανατρεξω)...Γενικα τα παω πολυ καλα με τον αθλητισμο,και το χα σαν δεδομενο εδω και πολυ καιρο για ΤΕΦΑ...μεχρι φετος που αρχισαν να με χτυπανε απο παντου γνωμες περι κακιστης επαγγελματικης αποκαταστασης,κορεσμενου κλαδου,αναγκαιοτητα γνωριμιων και γερων μεσων κτλ κτλ κτλ...Και επειδη η οικογενεια μου τα βγαζει δυσκολα περα(δηλαδη δεν εχω λεγομενα plan β ,π.χ. οικογενειακες επιχειρησεις κτλ κτλ)εχω την επαγγελματικη αποκατασταση βασικο κριτηριο στην επιλογη μου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login