Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Μετακομιση για εξωτερικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120101 από Me lene στις 09 Μαΐου 2013, 2:55μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια εχω το εξεις προβλημα..
θελω εδω και 1 χρονο δηλαδη απο τν στιγμη που μπηκα στρατο να φυγω γερμανια σε καποιον γνωστο που εχουμε εκει γτ οικογενιακος εχουμε πολλους εκει..
λοιπον τωρα απολυομαι
αλλα δν βλεπω κινησεις απο τους δικους μου δηλαδη για το που να μεινω το πρωτο διαστημα..
μαλωνα πριν με τον πατερα μου γιατι δεν κανει τιποτα..
νιωθω οτι δεν ασχολητε..
μαλιστα με ειπε σε διωχνω να πας μολις απολυθεις να βρεις δουλεια μεσα σε ενα μηνα χωρις γλωσσα και αν τα καταφερεις θα παω πασο..
ξερω και πιστευω οτι αν παω θα δυσκολευτω να μαθω τι γλωσσα γτ πολυ απλα δεν την θυμαμαι την εχω ξεχασει..
δεν θελω να κατσω σε αυτο το κολοκρατος που μας εχουν κανει να ντρεπομαστε για αυτο που ειμαστε και δεν θελω να φτασ στα 30 μου και να λεω μπαμπα θελω 10 Ε η 5 Ε να ποιο καφε .... εσεις τι μου πρωτεινετε να κανω.?εγω θελω να παω γερμανια για να σπουδασω αυτο που μου αρεσει και οχι να κατσω στην ελλαδα να παω σε ενα ΙΕΚ και να κανω κατι που δεν μου αρεσει..

help guys!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120176 από Me lene στις 11 Μαΐου 2013, 4:26μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #120177 από τραγικός στις 11 Μαΐου 2013, 5:15μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω φιλε μου προσωπικα θα σου προτεινα να φύγεις γιατί εδω δεν πιστεύω να βγάλεις άκρη σε αυτην την κατσταση που βρίσκεται η Ελλαδα.Αυτα από μενα και καλη τύχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login