Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στα χλιδάτα κομμωτήρια μπορείτε να εμπεδώσετε τον ορισμό της λέξης 'σαχλαμούνι'.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

επάγγελμα φωτογράφος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120736 από άσχετος στις 04 Ιουνίου 2013, 9:46μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Εκτός από το ποδόσφαιρο που είναι η ζωή μου,θέλω ως 2η δουλειά αφού τελειώσω το ποδόσφαιρο(και αν γίνω ποδοσφαιριστής διότι δεν έχω μέσον στην Ελλάδα) θέλω να γίνω φωτογράφος...Τι πρέπει να κάνω για να γίνω φωτογράφος,πρέπει να σπουδάσω,σε σχολή ή σε πανεπιστήμιο?Και πόσο είναι οι βάσεις?
Α!Και κάτι τελευταίο,πως να πίσω τον πατέρα μου να με αφήσει να πάρω επαγγελματική μηχανή Nikon 386 E,η μάνα μου με αφήνει,αλλά αυτός λέει "ε μωρέ τι να την κάνεις"..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120751 από άσχετος στις 05 Ιουνίου 2013, 3:21μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
κάποιος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120905 από άσχετος στις 09 Ιουνίου 2013, 9:38μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Την τρίτη έρχεται η φωτογραφική μου...Μπορεί κάποιος να μου πει που πρέπει να πάω για να κάνω μαθήματα φωτογραφίας?
Επιπλέον,πρέπει να σπουδάσω για να γίνω επαγγελματίας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120944 από stavrianh στις 11 Ιουνίου 2013, 4:05μμ

stavrianh

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
και εγω θελω να γινω φωτογραφος εχω βρει ενα τει στην αθηνα τμημα φωτογραφιασ και οπτικοακουστικων τεχνων http://photography.teiath.gr/source/index.html
ειναι αξιολογο υπάρχουν κ ιδιωτικα ..πρεπει να σπουδασεις , δεν γίνεσαι απο μονο σου.. η φωτογραφικές μηχανές Canon ειναι οι καλυτερες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121048 από agnosth στις 16 Ιουνίου 2013, 5:48μμ

agnosth

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοιταξε να δεισ ,το να το σπουδασεισ ειναι πιο σιγουρο.αν την αγαπασ τοσο τν φωτογραφια μπορεισ ν ασχοληθεισ μονοσ σου.να παρακολουθεισ σεμιναρια ασ πουμε.κ τωρα π εχεισ κ μηχανη ξεκινα να βγαζεισ φωτογραφιεσ,τοπιε πορτραιτα..επισησ μπορεισ να ψαξεισ γ δουλεια σ φωτογραφειο ή ν δουλεψεισ εθελοντικα γ ν μαθεισ τν τεχνη κ καποιεσ τεχνικεσ απο αυτουσ π ηδη ξερουν.οντωσ οι canon ειναι πολυ κλτρς αλλα κατα κυριο λογο ακριβοτερεσ.πρεπει ν ξερεισ οτι αν ειναι ν τ σπουδασεισ θ πρεπει να κανεισ κ σχεδιο-ειδικο μαθημα-.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login