Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ανυσηχω για την καρδια μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121827 από NBAislife στις 14 Ιουλίου 2013, 11:16μμ

NBAislife

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι 15 χρονων και παιζω μπασκετ και εδω και τις τελευταιες 2-3 μερες νοιωθω μια ενοχληση πισω απο την καρδια μου και επισης νοιθω και τους χτυπους της καρδιας μου σε ωρα ηρεμιας.Οι χτυποι μου που τους μετρησα χτες ειναι στους 70 ανα λεπτο σε ωρα ηρεμιας.Δεν εχω κανει ποτε Τριπλεξ και θα ηθελα να γνωριζω την τιμη του.Εχω πολυ αγχος μεχρι που φοβαμαι να κοιμηθω μηπως και δεν ξυπνησω αυριο το πρωι.Θα σας παρακαλουσα να μου πειτε την γνωμη σας σχετικα με το θεμα της καρδιας μου και επισης την τιμη ενος Τριπλεξ.Τελος απαντηστε μου οσο το δυνατον ποιο συντομα.
Υ.Γ.Κανενας απο τους γονεις μου ή τους παππουδες μου ή τις γιαγιαδες μου δεν εχει προβλημα με την καρδια του.

Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121828 από pantelis20 στις 15 Ιουλίου 2013, 12:40πμ

pantelis20

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 648 αποδεκτές 0
To triplex Πρέπει να στο γράψει καρδιολόγος γιατί αν πας να το κάνεις στο έτσι είναι πανάκριβο.

Οι 70 χτύποι το λεπτό είναι μια χαρά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121851 από Bluejack στις 15 Ιουλίου 2013, 6:02μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Θα ανοίξεις και άλλο θέμα?
Νομίζω πως δεν έχεις τίποτα παθολογικό.
Για να σιγουρευτείς όμως τράβα σε κανά καρδιολόγο η παθολόγο
να "σε ακούσει" λίγο. Το αίσθημα παλμών που αναφέρεις είναι κάτι φυσιολογικό όταν είσαι αγχωμένος ή και κουρασμένος. Αν πάνε οι χτύποι 140 το μη φυσιολογικό θα ήταν να μην τους ακούς.
Ο πόνος στην πλάτη βέβαια είναι κάτι πιο ύπουλο.
Και όπως λέει ο παντελής από πάνω , μια χαρά είναι οι 70.
υ.γ: Μη ψάχνεσαι στο ίντερνετ για ασθένειες καρδιάς γιατί θα νομίζεις πως τις έχεις όλες. Καλή είναι μια ενημέρωση, σίγουρα αλλά μη το παρακάνεις.
Πήγαινε σε κάποιο γιατρό και ηρέμησε.
Λογικό πετάς από υγεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121877 από NBAislife στις 16 Ιουλίου 2013, 10:44μμ

NBAislife

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Φιλε Bluejack πηγα στον γιατρο μου και με εξετασε με το στηθοσκοπιο και ειπε οτι οι πνευμονες μου ειναι εντελος υγιεις και με την καρδια μου δεν υπαρχει κανενα προβλημα οπως και με τις αρτηριες μου.Ουτε φυσημα ουτε τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121880 από Bluejack στις 17 Ιουλίου 2013, 2:02πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χαίρομαι
και συ να χαίρεσαι περισσότερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login