Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μετά από ένα πυρηνικό πόλεμο, μόνο οι κατσαρίδες και οι Macintosh θα επιβιώσουν.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122702 από Epistimon στις 30 Αυγούστου 2013, 11:47μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.Ειμαι 16μιση χρονων και θα παω δευτερα λυκειου. Εχω παρει κατευθυνση θεωρητικης και θελω να ρωτησω ολους οσους εχουν περασει απο αυτη την φαση Ποσο διαβασμα πρεπει να κανω στην δευτερα λυκειου,να δινω βαση στα θεωρητικα πιο πολυ? εαν αρχισω δυνατα απο τωρα στην τριτη λυκειου θα ειναι πιο χαλαρα?
Και γενικα θελω να ξερω ολη την προετοιμασια για τις πανελληνιες!
Ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122709 από chuck norris στις 31 Αυγούστου 2013, 1:55μμ

chuck norris

μέλος από: 21/6/2011
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν διαβάζεις Σωστά από την Δευτέρα λυκείου θα τα βρεις πιο βατά στην Τρίτη τάξη. Χωρίς να σημαίνει βέβαια ότι αν δεν μελετάς από φέτος δεν θα τα καταφέρεις τον άλλο χρόνο.
Για παράδειγμα η ύλη της Ιστορίας στην Δευτέρα λυκείου δεν έχει καμία σχέση με αυτά της τρίτης. Άρα την Ιστορία να την μελετάς πιο χαλαρά φέτος, και από χρόνου καλές μελέτες.
Τα αρχαία Ελληνικά σε συμβουλεύω να κάνεις καλό διάβασμα από φέτος έτσι ώστε του χρόνου να είσαι πιο προετοιμασμένη. Εγώ την έπαθα επειδή τα είχα χεσμένα , και σαν αποτέλεσμα να είχα μια σχετική αποτυχία σε αυτό το μάθημα.
Εγώ φυσικά παγκύπριες έδωσα και γνωρίζω ότι η πανελλήνιες έχουν υψηλότερο βαθμό δυσκολίας. Σου εύχομαι τα καλύτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122713 από Epistimon στις 31 Αυγούστου 2013, 4:46μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Ευχαστιστω φιλε να σαι καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login