Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Ιδεα για εκπληξη γεννεθλιων της κοπελας μ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123592 από zoupi2007 στις 20 Οκτωβρίου 2013, 12:40μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
Γεια σας τιμημενοι περπατητες, σε λιγους μηνες η κοπελα μου εχει γεννεθλια και θελω απο τωρα να σχεδιασω μια τελεια εκπληξη για εκεινη. Ακουω διαφορες αποψεις, και επισημαινω οτι διαθετω αρκετη τρελα για να κανω το οτιδηποτε, επισης την αγαπω περα πολυ. Ευχαριστω ( η καλυτερη ιδεα παορνει και την αποδεκτη)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123593 από troller_977 στις 20 Οκτωβρίου 2013, 1:40μμ

troller_977

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αρχικά θα κάνεις ότι το έχεις ξεχάσει τελείως εκείνη τη μέρα, εννοείται ότι θα φέρεσαι φυσιολογικά για να μην καταλάβει ότι ετοιμάζεις έκπληξη. Το βράδυ θα της πεις να πάτε σπίτι σου ή ζήτα το σπίτι κάποιου φίλου και πες του να φύγει για 4-5 ώρες, βάλε κεράκια ρομαντική μουσική, παράγγειλε και κάνα καλό φαί από καλό εστιατόριο, αγόρασέ της και ένα καλό δώρο (π.χ. σκουλαρίκια) και είσαι μια χαρά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123599 από zoupi2007 στις 20 Οκτωβρίου 2013, 2:16μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
Χμμμ αρκετα καλο, περιμενω κατι λιγο πιο "τρελο" σαν εκπληξη ... Αλλα το εχω στα υποψη μου και αυτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123603 από paranoikos στις 20 Οκτωβρίου 2013, 5:46μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
κοιτα ειναι αναλογα με την κοπελα ! θα πρεπει να κανεις κατι παρα πολυ ξεχωριστο για εκεινη! για παραδειγμα... πηγαινε την σε μια συναυλια πχ οχι και πολυ μεγαλη αλλα καταλβες τι θελω να πω και ανεβα σητν σκηνη και πες της χρονια πολλα! ή μπορεις να πας σπιτι τις 12 : 01 να μπεις μεσα και να της πεις χρονια πολλα κτλ
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #124054 από anna mp στις 01 Δεκεμβρίου 2013, 4:54μμ

anna mp

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπορεις να κανεις πολλα..ειναι αναλογος τι μερα πεφτει..σχολειο ορ νοτ..και το αν ειναι ρομαντικη η θελει κατι τρελο οπως εσει και τελευταιο το αν θρς να ειστε μονο εσυ κι αυτη..
Για πραδειγμα τπ αγορι μ με φωναξε σπιτι του..γαγαμε σβησαμε τουρτα ριδαμε ταινια..το περιμενα ποιο ξεχωριστο και μετα απο λιγο ακουγεται φασατια απο κατω κατευαινω ξαι βλεπω οοοολη μου την παρεα με δωρα ετοιμους..ειχαν κλεισει μαγαζι για παρτυ..ξρς πως ειβαι οι χωροι ΣΧΟΛΕΙΟυ κ ετσι και το τελος..πηγε στον ντιτζεηη και φωναξε απο το μικρογονο..χρονια πολλα Άννα σ.αγαπαωωωωω♥
Επισεις μπορείς. .ΜΟΛΙΣ παει δωδεκα..να την πεις να βγει εξω με γκραφινι να εχεις γραψει χρονια σ πολλα μωρο μ..να εχεις μια ανθοδεσμη στα χερια και εναν αρκουδο..
Η τελος αν ειναι στο σχολειο..οταν πατε να κανετε προαευχη να παρρις το μικροφωνο και να πεις..αγαπη μ χρονια πολλα να βγει μια τούρτα απο μεσα και καποιος να ανοιξει εκεινη την μαλακιτσα που πεταει καποια χαρτακιααα♥♥αυτα απο εμεναααα♥
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124055 από Bluejack στις 01 Δεκεμβρίου 2013, 8:15μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Δε ξέρουμε και τα οικονομικά σου τιμημένε περπατητή αλλά ούτε και μας ενδιαφέρουν.
Αν στο επιτρέπουν κλείσε από τώρα 2 εισιτήρια για εξωτερικό
πχ στο βιετνάμ (αν δε θες τόση τρέλα και δε θες να κάνεις εμφβόλιο ελονοσίας τότε διάλεξε κάτι σε Ευρώπη). Πάντως το βιετνάμ θα σου έμενε αξέχαστο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124058 από zoupi2007 στις 01 Δεκεμβρίου 2013, 9:20μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
αχαχαχα για μηνα μελητος καλο ειναι το βιενταμ...εν τελη η αποδεκτη μου θα παει στην anna mp γιατι μου εδωσε πολυ καλες ιδέες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login