Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μητέρα που εύκολα θυμάται το πρώτο της φιλί, μάλλον έχει μια κόρη μου με δυσκολία θυμάται τον πρώτο της άντρα.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Νέο σύστημα λυκείου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123770 από Panos98 στις 04 Νοεμβρίου 2013, 1:56μμ

Panos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/9/2013
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Καλησπερα παω 1η λυκειου και εχω απορια σχετικα με το νεο συστημα ειδα στο ιντερνετ λεει οτι για εισαγωγη σε τει κ πανεπιστημια θα μετραει ο βαθμος της β και γ λυκειου οπως το παρελθον εγω ρωτησα ομως καθηγητη κ μου ειπε οτι μετραει και απο τις 3 ταξεισ τελικα πως ειναι ξερει κανεις; και δηλαδη πως μετραει σου δινουν επιπλεον μορια απο ενα ποσοστο;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124573 από mikri neraida στις 07 Ιανουαρίου 2014, 2:27πμ

mikri neraida

banned
μέλος από: 7/1/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
με το νεο συστημα στις εξετασεις του μαιου τα μισα θεματα θα ειναι ιδια σε ολη την ελλαδα και θα τα στελνει το υπουργιο
αυτο θα γινεται στις 3 ταξεις του λυκειου και αναλογα με τη βαθμολογια στις εξετασεις θα μαζευεις μορια που θα προσθεσουν σε αυτα που θα μαζεψεις στις πανελληνιες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124679 από NAIXEkm1 στις 12 Ιανουαρίου 2014, 10:03μμ

NAIXEkm1

μέλος από: 6/1/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σωστα τα ειπε αλλα μην ξεχναμε πως ζουμε στην ελλαδα και ειμαι 2ερα λυκειου υποτίθεται πως εγω θα περνουσα απ υο νεο συστημα αλλα θα συνεχισω με το παλιο ολα ειναι σχετικα και ισως οχι μονιμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login