Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πρόσκοπος: Ένα παιδί που ντύνεται σαν ηλίθιος και ακολουθεί τις οδηγίες ενός ηλίθιου που είναι ντυμένος σαν παιδί.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Τι να κάνω!?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123939 από BigRusher στις 15 Νοεμβρίου 2013, 7:16μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Γεια σας!! Είμαι 15 χρόνων και μου αρέσει ένας που είναι 16...Αυτον τον ήξερα απο την πεμπτη δημοτικού αλλά τοτε δεν μου άρεσε καθόλου...φέτος τον Αύγουστο ειμουν στο χωρίο μ(μένουμε στο ιδιο χωριό)και αυτός αρχισε να μου κανει <<ψιτ ψιτ>> συνεχεία και εγώ του Λεώ <<θέλεις κάτι;;>> και αυτός με ρωτούσε πως με λένε τι τάξη πάω κ.λ.π.>> και στο τέλος μου ειπε <<θα σε περιμένω!!>>.Οτάν αρχισαν τα σχολειά αυτός τα είχε με αλλη αλλά χώρισαν Γρηγορά.Μια μέρα που ημασταν στον γηπεδο ηταν κ αυτός και τον έβλεπα με τις φίλες μ να παιζει μπάλα τοτε φώναζε συνεχεία το όνομα μ.Μετα Πηγά στο σχολειό του χωρίου μ με τους φιλους μ και είπαμε σε αυτον κ τους φιλους του να έρθουν.Ήρθαν...παιξαμε μπουκάλα και με φιλισε αρκετές φορες και στο τέλος με πήγε και βόλτα με την μηχανή τ.Η φιλη μ είναι γειτόνισσα του και οτάν βρισκοντε αυτός την ρωτά για μενα...έχουν γίνει και πολλά άλλα...αλλά μια Μερά της ειπαι (της φίλης μ) μπα δεν βλέπω να τα φταχνω μάζι της ενω ξέρει οτι τον θέλω... Τι να κάνω;; να πάω να τον φιλησω;; να του πω πως μαρεσει;;; •••ευχαριστω που διαβασατε :-) •••
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123941 από lenaki19 στις 15 Νοεμβρίου 2013, 7:24μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να πας και να του μιλησεις βεβαια! Μη χανεις χρονο γιατι στο τελος θα απελπιστει, θα τα παρατησει και θα στον φαει αλλη και μετα θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο. Εφοσον κι εσυ θελεις και αυτος να πας να τον βρεις και να μιλησετε οσο πιο γρηγορα γινετε.!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123942 από BigRusher στις 15 Νοεμβρίου 2013, 7:27μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πλ για τις συμβουλες σ...άλλα τι ακριβως μπορω να του πω;; :-). :-). :-) :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123947 από lenaki19 στις 15 Νοεμβρίου 2013, 11:29μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
αυτα που νιωθεις. οταν κανει ο ενας την αρχη μετα λυνεται και η γλωσσα του αλλου. αρχικα βρεθειτε, μιληστε λιγο στο χαλαρο και μετα ανοιξε του κουβεντα αρχιζοντας με το ξερεις... απο καιρο θελω κατι να σου πω καποια πραγματα που νιωθω... του τα λες, εφοσον ομως και το παιδι σε θελει, τοτε εκεινος με τη σειρα του μετα θα σου πει κ εκεινος το τι νιωθει ε και μετα ολα μια χαρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123958 από BigRusher στις 16 Νοεμβρίου 2013, 9:49μμ

BigRusher

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2013
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ :-) :-D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123961 από lenaki19 στις 17 Νοεμβρίου 2013, 1:24πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
δεν κανει τιποτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login