Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Θέλεις να δεις το 100 να έρχεται με την όπισθεν; Τηλεφώνησε τώρα στο 001.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

θέμα με τον φίλο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124123 από mikrhiwanna στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 10:45πμ

mikrhiwanna

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας με λένε Ιωάννα είμαι 17 χρονών και έχω ένα θέμα με έναν φίλο μου αλλά ας τα πάρουμε από την αρχή.Μέχρι πέρσι τα είχα με ένα αγόρι λίγο πριν το Πάσχα φέτος χωρίσαμε επειδή είχε ένα θέμα με τους δικούς του συνεχίζουμε όμως να μιλάμε και να κάνουμε παρέα ο φίλος μου από τότε έχει αρχίσει και ασχολείται περισσότερο μαζί μου στην αρχή δεν το είχα καταλάβει που του άρεσα αλλά το συνειδητοποίησα μια μέρα που ήμασταν έξω όμως μετά από λίγο καιρό ήμουν 100% σίγουρη επειδή ήρθε και μου τα ζήτησε τον απέρριψα αλλά κάνει σαν να μην καταλαβαίνει μου έχει γίνει πολύ κολλιτσίδα συνέχεια θέλει να ξέρει που βρίσκομαι τι κάνω γιατί δεν βγήκα έξω και τέτοια.Θα εκτιμήσω πολύ την γνώμη σας ευχαριστω εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #124124 από Sexy eva στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 11:14πμ

Sexy eva

banned
μέλος από: 4/12/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου ιωαννα. Απο οτι καταλαβε αυτος ειναι φουλ ερωτευμενος μαζι σου. Οποτε δυο λυσεις υπαρχουν για μενα:
1. Τα φτιαχνεις τελικα μαζι του και τον κανεις οτι θες αφου θα ειναι ερωτευμενος μαζι σου και δεν θα καταλαβαινει τιποτα. Αυτος ειναι ικανος να συγχωρεσει μεχρι και πιθανη σου απιστια. Αλλα δεν θα συνιστουσα αυτη τη λυση.

2. Ξεκοβεις μαζι του εντελως. Δηλαδη δεν μιλας στο τηλεφωνο, αν τον δεις δεν το χαιρετας, αν σου μιλαει λεγε ασχετα, αν σε φωναζει απο μακρυα φυγε απο την αλλη κτλ.

Αν σε βοηθησα κανε αποδεκτη την απαντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login