Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γεια σας! Ονομάζομαι Βασίλης Πόρτας και η δουλειά μου είναι να πουλώ παράθυρα.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Αορατα σιδερακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125537 από loulis στις 21 Φεβρουαρίου 2014, 4:23μμ

loulis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Γεια σας!Εδω και καμποσο καιρο εχω παρατηρησει οτι ο πανω-δεξιος μου κοπτηρας(το 1 απο τα 2 μεγαλα πανω δοντια)ειναι καπως πιο μπροστα απο τον αλλο και δεν μου αρεσει.Πιστευω πως μου χαλαει το χαμογελο και το βρισκω ασχημο..Δεν θελω να βαλω σιδερακια κανονικα γιατι ειμαι 15 και δεν μου αρεσει καθολου..εχω ακουσει για τα αορατα σιδερακια(διαφανοι ναρθικες).κατι τετοιο κανει δουλεια..?Και ποσο περιπου χρημα και χρονο χρειαζεται?
Ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #125646 από Yolos στις 26 Φεβρουαρίου 2014, 8:10μμ

Yolos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2014
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω ειχα προβλημα στα δοντια , η πανω γναθος ητανε πιο μπροστα απο την κατω με αποτελεσμα τα 2 πρωτα μπροστινα δοντια να ειναι λιγο εξω εν ηρεμια . σαν καστορας δηλαδη . Εβαλα αυτα τα αορατα σιδερακια ( αλλα δεν ειναι αορατα ετσι οπως λενε , φαινονται ) τα φορουσα γυρω στον μισο χρονο και κατι μασελες μαλακιες με πηρε ενα χρονο . τωρα φοραω μια βλακια που οντως ειναι αδιαφανη για 1 χρονο ακομα για να μην ξαναγινουν οπως παλια . Πληρωσμαε 2800 αλλα ητανε πιο βαρυ το θεμα μου , εσυ εχεις ενα δοντι ειπες οποτε λιγος χρονος και λιγοτερα λεφτα. Και μην εχεις κομπλεξ με αυτο (επειδη ειναι και η ηλικια σου) πιστεψε με αμα μεγαλωσεις θα γινει χειροτερα και θα περασεις + πληρωσεις περισσοτερα , οποτε οσο πιο γρηγορα μπορεις .

Αμα σε καλυπτω πατας και μια αποδεκτη ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login