Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Μονοζυγο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126552 από dimitrakos69 στις 19 Απριλίου 2014, 2:14μμ

dimitrakos69

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Προσφατα ειχα κανει ενα θεμα το πως θα χασω κιλα και μου ειπαν πολλες συμβουλες τωρα βρηκα ενα βαρακι και ενα μονοζυγο πορτας μου το εδωσε ο αδερφος μου που ολοι την ωρα με λεει να κανω γιατι ειμαι χοντρος (69κιλα 1.62υψως 13 ετων θελω να μου πειτε ασκησεις (push ups κοιλιακους και διαφορα αλλα και ποσα πρεπει να κανω π.χ. 20 push ups αν μπορει καποιος να με βοηθησει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126556 από giannhslampoglo στις 19 Απριλίου 2014, 2:56μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπερα καταρχας κατα την δικια μου γνωμη επειδη απο τι γραφης δεν εισαι και συνεχος γυμνασμενος καλο ειναι να κανεις σετακια δηλαδι τι εννο
1μερα --> 5σετ
2μερα --> 8σετ
3μερα --> 10σετ
και παει λεγοντας βοηθεισα σε παρακαλω αποδεξου την απαντηση εκτος αν θελεις απαντηση και σε αλλο θεμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126558 από dimitrakos69 στις 19 Απριλίου 2014, 2:57μμ

dimitrakos69

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
οταν λες 1 σετ τι εννοεις ? θα σε απασχολησω αρκετα για αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #126559 από giannhslampoglo στις 19 Απριλίου 2014, 3:06μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καταρχας εχεις καποιο mail δεν μπορο να γραφω πολλα εδω γιατι τελιονουν τα μηνηματα
τωρα τι εννο σετ επειδη αν κανεις συνεχομενα 10 θα πιαστεις καλο ειναι σε μια μερα να κανεις 15 αλλα οχι συνεχομενα 5-5-5 αλλα να περιμενεις ενδιαμεσα 30-40 δευτερολεπτα καλο ειναι την επομενη μερα να κανεις 2 παραπανω και παντα μετα την γυμναστικη σε οποιοδιποτε οργανο καλο ειναι να πεινεις καποιο υγρο προτειμοτερο νερο τωρα για να χασεις κιλα σε ενδιαφερει συμβουλη μου?
αν ναι την λεω παρακατω
επειδη ειμαστε κοντα σε ηλικια θελω να μου πεις καταρχας συγνωμη για την εκφραση εχεις κρεμασει βυζακια?? αν ναι πρεπει να καψεις λυπος καταρχας μην στεκεσε μονο στο βαρος αν μεινης στα ιδια εισαι μια χαρα αλλα και να ψηλωσεις βεβαια θα εξαφανιστει το υπερβολικο παχος αλλα το λυπος παραμενει το καλυτερο ειναι να σταματεισης το fast foodd
να καψεις το λυπος με τρεξιμο και τωρα που καλυτερα ερχετε καλοκαιρι κολυμπει ειναι το καλυτερο για να χασεις λυπος
αα, και να πεινεις 8-10 ποτειρια την ημερα νερο σου στελνω 2 προγραμματα για να δεις ποσο υψος θα εχεις οταν μεγαλοσεις και ποσο μαζα σωματος εχεις κατα το βαθμο ελλαδος
κΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

------>εδω θα γραφω να ξερεις!!!!<-------
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126569 από dimitrakos69 στις 20 Απριλίου 2014, 1:37πμ

dimitrakos69

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ευχαριστω για της συμβουλες οσο για τα βυζακια δεν εχω καθολου μα καθολου ειναι μια χαρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login