Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια μέρα καθόμουν και σκεφτόμουν απελπισμένος. Ένα χέρι μ' ακούμπησε στον ώμο και μια φωνή μου είπε με βεβαιότητα: "Ευθύμησε, γιατί τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα". Ευθύμησα λοιπόν και τα πράγματα όντως έγιναν χειρότερα.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Δινω lower.Τι πρεπει να προσεξω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126891 από shysoshy στις 02 Μαΐου 2014, 5:54μμ

shysoshy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Οπως λεει και ο τιτλος δινω lower αυριο.Τι πρεπει να προσεξω?Δινω michigan btw,εχω ακουσει οτι ειναι σχετικα ευκολο αλλα θελω και αλλες γνωμες.Εχω λιγο αγχος αλλα ενταξει ειμαι οκ.Ειμαι γενικα αρκετα καλος μιας και παιζω παιχνιδια στα αγγλικα και μιλαω πολυ αγγλικα στο internet.Για πειτε λοιπον.δινω γραπτα αυριο
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126892 από Darkwin στις 02 Μαΐου 2014, 6:15μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι εύκολο το Michigan. Μην αγχωθείς στο Speaking. Είναι πολύ εύκολο και σε περνάνε πολύ εύκολα σε αυτό. Tο Writing είναι εύκολο επίσης. Εμένα θυμάμαι που είχε τύχει έκθεση για το πως περνάνε οι νέοι τώρα την ώρα τους. Γελοιά πράγματα. Μόνο στο Listening να προσέξεις και είσαι cool. Άσε που θα βλέπεις και απο τους μπροστινούς σου. Κομπλέ όλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126897 από shysoshy στις 02 Μαΐου 2014, 9:55μμ

shysoshy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ :) .Το εκανα πιο ευκολο φετος λεει και αλλα τετοια! Για να δουμε...Τι μπορω να κανω ομως για να μην εχω αγχος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126912 από Dieftharmenos στις 03 Μαΐου 2014, 9:31πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Τιποτα...και εγω οταν εδινα lower αλλα και στο C2 ειχα απιστευτο αγχος.Απλα οταν βλεπεις την φαση εκει μεσα θα χαλαρωσεις απο μονος σου...μην αγχωνεσαι που θα αγχωθεις :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login