Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

παννεληνιες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127703 από monster στις 29 Μαΐου 2014, 6:08μμ

monster

μέλος από: 29/5/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ειαι απολυτα λογικο να αγχωνονται ολα τα παιδια που θα δωσουν παννεληνιες αλλα δεν υπαρχει λογος γιατι εινα κατι απλο και αν δεν περασουν δεν χαλσε ο κοσμος υπαρχουν και αλλα πραγματα στη ζωη
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #127706 από Darkwin στις 29 Μαΐου 2014, 7:29μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

E οκ. Φυσικό είναι να αγχώνονται οι μαθήτες. Θέλουν να σπουδάσουν εκεί που θέλουν και για να το πραγματοποιήσουν αυτό πρέπει να δώσει 6-7 γα(γκουχου)μενα μαθήματα.Είναι και ο ρόλος των γονιών βέβαια. Άμα σου λέει η μάνα "Αμα δεν περάσεις, θα καταλήξεις στους πέντε δρόμους", φυσικό είναι να αγχώνεται το παιδί. Αλλά γενικά πολλοί μαθητές έχουν πάρει με στραβό μάτι τις Πανελλήνιες. Πχ, εγώ δίνω φέτος Πανελλήνιες και δεν έχω καθόλου άγχος. Άσε και στο πρώτο μάθημα, είχαμε 2 επιτηρητές τελείως γελοίοι. Σκονάκι; Ολόκληρο το βιβλίο μπορούσες να βγάλεις. Εγώ είμαι σε φάση, διαβάζω όσο μπορώ και την μέρα της εξέτασης, γράφω αυτά που ξέρω. Τι ζάχαρες να τρως, σοκολάτες και βιταμίνες. Όλα αυτά είναι μαλακίες. Πας, γράφεις αυτά που ξέρεις, τέλος. Και ότι έγινε, έγινε. Αυτά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127713 από monster στις 29 Μαΐου 2014, 11:43μμ

monster

μέλος από: 29/5/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
καλη επιτυχια σου ευχομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login