Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Πέμπτη, 25 Απριλίου

ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #127761 από Epistimon στις 30 Μαΐου 2014, 10:14μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Τι ειδους κουρεματα προτιματε σε ενα αγορι 17χρονων?
Καταρχας κοντο η μακρυ μαλλι? να κουρευει τα γυρω γυρω και να αφηνει τα μπροστα?
Πειτε ο καθενας τι προτιμαει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127762 από pi8hkos97 στις 30 Μαΐου 2014, 10:20μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Εξαρτάται από το σχήμα-μέγεθος του κεφαλιού. Το πιο συνηθισμένο που προτιμούν και οι γυναίκες (ειδικά αν συνοδεύεται και με ένα περιποιημένο μουσάκι) είναι κοντά γύρω γύρω (με μηχανή κουρεμένα) και από πάνω 1,5-2 εκατοστά.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #127763 από aglina στις 30 Μαΐου 2014, 10:46μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αναλογος τι σου τεριαζει!! Εχω βαρεθει να βλεπω το κουρεμα που περιγραφει απο πανω και ενταξει σε αυτους που τους πηγενει αλλα στους υπολιπους? Μην ακολουθεις την μοδα κατα γραμμα κρατα αυτα που σου αρεσουν ( και σου πηγενουν) και βαλε κ δικα σου στοιχεια. Δοκιμασε πανω σου τι σου τεριαζει.

**Μου αρεσει το κουρεμα που περιγραφεται απο επανω αλλα δεν ξερω γιατι αλλα εγω για καποιο λογο λατρευω/εντιποσιαζομαι δεν ξερω πως να το εξιφησω με τους μακρυμαλλιδες (να πιανονται κοτσιδα). Αλλα πανω απο ολα να σου τεριαζει!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127775 από monster στις 31 Μαΐου 2014, 11:48πμ

monster

μέλος από: 29/5/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοντο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127787 από pi8hkos97 στις 31 Μαΐου 2014, 7:32μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aglina@30 Μαΐου 2014)
Αναλογος τι σου τεριαζει!! Εχω βαρεθει να βλεπω το κουρεμα που περιγραφει απο πανω και ενταξει σε αυτους που τους πηγενει αλλα στους υπολιπους? Μην ακολουθεις την μοδα κατα γραμμα κρατα αυτα που σου αρεσουν ( και σου πηγενουν) και βαλε κ δικα σου στοιχεια. Δοκιμασε πανω σου τι σου τεριαζει.

**Μου αρεσει το κουρεμα που περιγραφεται απο επανω αλλα δεν ξερω γιατι αλλα εγω για καποιο λογο λατρευω/εντιποσιαζομαι δεν ξερω πως να το εξιφησω με τους μακρυμαλλιδες (να πιανονται κοτσιδα). Αλλα πανω απο ολα να σου τεριαζει!!

Οι γλόμποι (είτε τελείως ξυρισμένοι είτε πολύ κοντοκουρεμμένοι όλο το κεφάλι αρέσουν ή όχι στις γυναίκες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127789 από aglina στις 31 Μαΐου 2014, 8:53μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pi8hkos97@31 Μαΐου 2014)
Έγραψε:(aglina@30 Μαΐου 2014)
Αναλογος τι σου τεριαζει!! Εχω βαρεθει να βλεπω το κουρεμα που περιγραφει απο πανω και ενταξει σε αυτους που τους πηγενει αλλα στους υπολιπους? Μην ακολουθεις την μοδα κατα γραμμα κρατα αυτα που σου αρεσουν ( και σου πηγενουν) και βαλε κ δικα σου στοιχεια. Δοκιμασε πανω σου τι σου τεριαζει.

**Μου αρεσει το κουρεμα που περιγραφεται απο επανω αλλα δεν ξερω γιατι αλλα εγω για καποιο λογο λατρευω/εντιποσιαζομαι δεν ξερω πως να το εξιφησω με τους μακρυμαλλιδες (να πιανονται κοτσιδα). Αλλα πανω απο ολα να σου τεριαζει!!

Οι γλόμποι (είτε τελείως ξυρισμένοι είτε πολύ κοντοκουρεμμένοι όλο το κεφάλι αρέσουν ή όχι στις γυναίκες;

Δεν ξερω να σου πω για ολες τι γυναικες αλλα εμενα δεν μου αρεσουν αυτοι που ξυριζουν τα μαλλια τους ή αυτοι που ειμαι λες και ξεχασαν να ξυρισουν τα μαλλια τους και φαινεται κατι σαν χνουδι (να ετυχε μια φορα να μου αρεσε). Αν ειναι κοντα τα μαλλια του σε φυσιολογικα πλαισια δηλαδη φαινεται οι εχει μαλλι αν του πηγενει δεν εχω καποιο προβλημμα. Αν και πιστευω οτι στις περισσοτερες ή τουλαχιστον σε ηλικιες 13-30 τους αρεσει το κουρεμα που περιεγραφες στην αρχη (εσυ ησουν νομιζω). Εχω παρατιρισει οτι κατι τυποι με ξυρισμενα κεφαλια που ειναι και γυμασμενοι αρεσουν ή τουλαχιστον κικλοφορουν με κατι κοπελες 25-30 ξανθες (κιτρινο το ασχημο το ξανθο),με ισια μαλλια που μιαζουν με καμμενα, με πλουσιο στηθος, ροζ κραγιον που συνηθος δεν φιμιζονται για την εξυπναδα τους που συνηθος αρεσουν στους αντρες για τον "ψυχηκο" τους κοσμο.


*μην αρχησετε να με βρυζετε αν εχετε καποια απο τι χαρακτηριστικα που περιγραφω. Δεν μηλαω προσωπικα για καμοια απλα εκφραζω τι σκευτομαι οταν τις βλεπω. Δεν ξερω τις κοπελες ωστε να μπορω να τις κρινω/ σχολειασω /χαρακτιρησω (δεν ξερω πως να το πω) ενοω οτι δεν εχω αποψη αφου δεν τις γνωριζω.

Εγω πιστευω οτι το καλητερο κουρεμα ειναι αυτο που σου τεριαζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127790 από Dieftharmenos στις 31 Μαΐου 2014, 11:04μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aglina@31 Μαΐου 2014)
Έγραψε:(pi8hkos97@31 Μαΐου 2014)
Έγραψε:(aglina@30 Μαΐου 2014)
Αναλογος τι σου τεριαζει!! Εχω βαρεθει να βλεπω το κουρεμα που περιγραφει απο πανω και ενταξει σε αυτους που τους πηγενει αλλα στους υπολιπους? Μην ακολουθεις την μοδα κατα γραμμα κρατα αυτα που σου αρεσουν ( και σου πηγενουν) και βαλε κ δικα σου στοιχεια. Δοκιμασε πανω σου τι σου τεριαζει.

**Μου αρεσει το κουρεμα που περιγραφεται απο επανω αλλα δεν ξερω γιατι αλλα εγω για καποιο λογο λατρευω/εντιποσιαζομαι δεν ξερω πως να το εξιφησω με τους μακρυμαλλιδες (να πιανονται κοτσιδα). Αλλα πανω απο ολα να σου τεριαζει!!

Οι γλόμποι (είτε τελείως ξυρισμένοι είτε πολύ κοντοκουρεμμένοι όλο το κεφάλι αρέσουν ή όχι στις γυναίκες;

Δεν ξερω να σου πω για ολες τι γυναικες αλλα εμενα δεν μου αρεσουν αυτοι που ξυριζουν τα μαλλια τους ή αυτοι που ειμαι λες και ξεχασαν να ξυρισουν τα μαλλια τους και φαινεται κατι σαν χνουδι (να ετυχε μια φορα να μου αρεσε). Αν ειναι κοντα τα μαλλια του σε φυσιολογικα πλαισια δηλαδη φαινεται οι εχει μαλλι αν του πηγενει δεν εχω καποιο προβλημμα. Αν και πιστευω οτι στις περισσοτερες ή τουλαχιστον σε ηλικιες 13-30 τους αρεσει το κουρεμα που περιεγραφες στην αρχη (εσυ ησουν νομιζω). Εχω παρατιρισει οτι κατι τυποι με ξυρισμενα κεφαλια που ειναι και γυμασμενοι αρεσουν ή τουλαχιστον κικλοφορουν με κατι κοπελες 25-30 ξανθες (κιτρινο το ασχημο το ξανθο),με ισια μαλλια που μιαζουν με καμμενα, με πλουσιο στηθος, ροζ κραγιον που συνηθος δεν φιμιζονται για την εξυπναδα τους που συνηθος αρεσουν στους αντρες για τον "ψυχηκο" τους κοσμο.


*μην αρχησετε να με βρυζετε αν εχετε καποια απο τι χαρακτηριστικα που περιγραφω. Δεν μηλαω προσωπικα για καμοια απλα εκφραζω τι σκευτομαι οταν τις βλεπω. Δεν ξερω τις κοπελες ωστε να μπορω να τις κρινω/ σχολειασω /χαρακτιρησω (δεν ξερω πως να το πω) ενοω οτι δεν εχω αποψη αφου δεν τις γνωριζω.

Εγω πιστευω οτι το καλητερο κουρεμα ειναι αυτο που σου τεριαζει.


η μαζοποίηση συνδεεται με τον ρατσισμο.Δεν εχω το κουρεμα που λες αλλα οφειλω να το πω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #127793 από aglina στις 01 Ιουνίου 2014, 12:33πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Δεν ηθελα να φανω ρατσιστρια γιατι δεν εχω καποιο θεμα με τα ατομα που κουρεβονται ετσι. Αμα του αρεσει του αλλου σιγουρα να το κανει και να το υποστιριξει. Και αυτο που ειπα για τις κοπελες επειδη ακουγεται αρνητικο δεν ηθελα να τις θυξω. Μηλαω για την εικονα που μου δειχνουν μερικες αλλα αφου δεν τισ ξερω δεν μπορω να πω κατι αρνητικο για αυτες. Μενω εξω απο μια πιο μικρη πολη απο την αθηνα και την θεσσαλονικη σε ενα παραθαλασσιο μερος που ερχει αρκαιτες καφετεριες. Αφτο που περιγραφω το εχω παρατιρισει εκει και μεσα στην πολη δεν ξερω τι γινεται αλλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login