Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κι αν έχει ο γάιδαρος φωνή, για ψάλτη δεν τον παίρνουν.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

σιδερακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128059 από nikolakakis στις 11 Ιουνίου 2014, 9:08μμ

nikolakakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Παιδια γίνομαι 16 τον νοέμβρη και σε 1-2 μήνες μπορεί να βάλω σιδεράκια.. Θα ειμαι 16 και θα φοραω σιδερακια ... θα ειμαι 3η λυκειου και παλι θα φοραω σιδερακια .. εδω και καιρο που εχω μαθει οτι θα βαλω σιδερακια εχω πεσει σε καταθλιψη.. θα φενετε πολυ ασχημο?..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128061 από Darkwin στις 11 Ιουνίου 2014, 9:18μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Κοίτα τα σιδεράκια θα τα συνηθήσεις και δεν θα σου έρχεται στην γνώμη άμα φένεσαι άσχημος ή όχι. Δεν χρειάζεται να πέσεις σε κατάθλιψη για τα σιδεράκια. Άλλοι δεν έχουν δόντια για να βάλουν σιδεράκια, και εσύ κάθεσαι και ανησυχείς, άμα θα φένεσαι άσχημος ή όχι. Be cool.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128116 από phillip_bekios στις 13 Ιουνίου 2014, 11:17πμ

phillip_bekios

banned
μέλος από: 30/5/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Να είσαι χαρούμενη που θα φορέσεις σιδερακια. Να σκέφτεσαι ότι μετά από αυτό θα έχεις ένα υπέροχο χαμόγελο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #128414 από marialena879 στις 25 Ιουνίου 2014, 2:25πμ

marialena879

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έχω βάλει και εγώ σιδεράκια και ένιωθα κάπως σαν και σένα στην αρχή...πίστευα πως δεν θα με θέλουν τα αγόρια κλπ...αλλά θα τα συνηθίσεις και όταν τα βγάλεις θα είσαι μια χαρά, αν δεν βάλεις, πίστεψε με όταν μεγαλώσεις θα το μετανιώσεις. Εγώ τώρα τα έχω βγάλει και είμαι χαρούμενη γιατί έχω ολόισια δόντια. Και αν κάποιος φίλος σου σε κοροϊδεύει για αυτό...τότε μάλλον δεν είναι πραγματικός φίλος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128594 από esme στις 30 Ιουνίου 2014, 7:33μμ

esme

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σιγά βρε μην σκέφτεσαι έτσι.. καλύτερα να τα βάλεις τώρα για να αποκτήσεις ολόισια δόντια παρά ποτέ.
Και εγώ έβαλα πρόσφατα και θα τα βγάλω στην δευτέρα λυκείου(μπορεί στην αρχή,μπορεί και στο τέλος)

α και τις πρώτες μέρες που θα τα βάλεις θα τα νιώθεις και θα σου έρχεται να τα τραβήξεις.. μετά συνηθίζεις και δεν θα θυμάσαι καν ότι τα φοράς
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login