Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το 80% των παντρεμένων κερατώνουν στην Ελλάδα. Το υπόλοιπο 20% κερατώνουν στο εξωτερικό.
Σάββατο, 18 Μαΐου

προβλημα με ραγισμενο χερι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129037 από wozurdaddy στις 21 Ιουλίου 2014, 12:21πμ

wozurdaddy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 14 χρονών και πρόσφατα ράγισα το χέρι μου έχει κάνα 5 μέρες και έκανα την βλακεία να πάω πισινά και το έβρεξα και το χέρι μου είναι δεμένο με νάρθηκα(γύψο),βαμβάκι και γάζα. Πολλοί μου είπανε να το βγάλω και να βάλω άλλη γάζα και νάρθηκα η μαμά μου μου είπε ότι μπορεί να σαπίσει το δέρμα εάν καθίσει μερικές μέρες και πήγαμε στο νοσοκομείο να μου το αλαλάξουν αλλά δεν εφημέρευαν.θελλω να μου πείτε αν είναι αλληθεια αυτά εάν σαπίσει το δέρμα και σε ποσσες μέρες σαπίζει.(btw το ξέρω ότι γράφω επικά σας παρακαλώ όσοι ξέρετε βοηθήστε)ααααα και ξέχασα να σας πω ότι το έκανα όσο πιο πολύ μπορούσα με ασεσουαρ(πιστολάκι)και στέγνωσε άλλα από μέσα είναι λίγο υγρό.
Μπορεί να έχω αγχωθει και αύριο όταν ξυπνήσω να είναι οκ αλλά σας παρακαλώ εμψυχώστε με. Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129038 από pi8hkos97 στις 21 Ιουλίου 2014, 8:56πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε μεγάλε ξανά και ξανά στο νοσοκομείο μέχρι να βρεις γιατρό να στο αλλάξει. Δεν ξέρω και δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο αλλά αν ισχύει δεν νομίζω να σου αρέσει. Πήγαινε όσο πιο γρήγορα μπορείς για να σου φύγει και το άγχος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129063 από wozurdaddy στις 22 Ιουλίου 2014, 2:44μμ

wozurdaddy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
οκ αφου λυθηκε το προβλημα και εισαι ο μονος που εκατσε και εγραψε τουλαχιστον,θα παρεις αποδεκτη!! να σε καλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login