Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο υπολογιστής δε θ' αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. Τι μπορεί να τυλίξει κανείς με έναν υπολογιστή;
Σάββατο, 27 Απριλίου

Τσιγαρα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129849 από blueberry στις 28 Αυγούστου 2014, 3:13μμ

blueberry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια, θα ηθελα να μου πειτε τι γνωμη σας σχετικα με τα στριφτα τσιγαρα,για την ακριβεια θελω να δοκιμασω craven ή old holborn μπλε με χαρτακια rizla μαυρα και φιλτρακια old holborn.(εχω δοκιμασει old holborn κιτρινο με χαρτακια rizla μπλε και φιλτρα του παππου και δεν τρελαθηκα,ο καπνος δεν μ'αρεσε καθολου γι αυτο σκεφτομουν να δοκιμασω craven που ειναι αρωματικος)Θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε ποσο κανει ο craven,τα λιγοτερα γραμμαρια(εχω ακουσει οτι ειναι απ'τους πιο φθηνους καπνους και δεν με παιρνει για πολλα πολλα γι'αυτο ρωταω)
ευχαριστω εκ των προτερων!!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #129850 από Dieftharmenos στις 28 Αυγούστου 2014, 3:42μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κανω Craven εδω και 2 χρονια.Τα 15 gr κανουν 3,60 και τα 20 gr 4,60.Τα κανω με μπλε rizla χαρτακια(μην παιρνεις πολυ βαρια...μπλε η ασημενια...η πισσα σου μαμαει τον λαιμο) και φιλτρακια Old holborn.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129853 από blueberry στις 28 Αυγούστου 2014, 4:31μμ

blueberry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ευχαριστω,απλως ελεγα μαυρα γιατι ειχα διαβασει οτι εχουν κοψιματα στις ακρες και ειναι πιο ευκολο και οσον αφορα τα ασημενια λενε οτι ειναι πολυ λεπτα γι αυτομαλλον δεν θα τα παρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129855 από Dieftharmenos στις 28 Αυγούστου 2014, 5:11μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ψεματα...με γαλαζια κανω...τα μπερδεψα.Πιστεψε με οσο πιο λεπτα τοσο πιο καλυτερα...οσο για το στριψιμο απλα θελει χρονο για να μαθεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129864 από GiannakosBAcK στις 29 Αυγούστου 2014, 1:08πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Εγώ κάνω Vannel 20αρις 20gr 4,50 ευρό μου αρέσει πολύ γιατί με συμφέρει αρκετά οικονομικά,με "χορταίνει τσιγάρο δηλαδή αν κάνω 1 δεν θα θέλω για κανένα 15-20λέπτο αναλόγως φυσικά μου άρεσει η γεύση του αλλά ίσως σου φανεί βαρύς.
Τώρα όσο για τα χαρτάκια ασημένια ή micro(είναι ασημένια αλλά πιο λεπτά έχουν αρκετή διαφορά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129872 από Bluejack στις 29 Αυγούστου 2014, 12:24μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Δεν μπορώ να κάνω άλλο καπνό εκτός από τον κίτρινο χόλμπορν.
Και δεν μπορώ να κάνω άλλα χαρτάκια εκτός από τα γαλάζια.

(πάνω στην ανάγκη όμως θα με δεις να στρίβω και τετράδιο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129873 από Dieftharmenos στις 29 Αυγούστου 2014, 3:29μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Bluejack@29 Αυγούστου 2014)
Δεν μπορώ να κάνω άλλο καπνό εκτός από τον κίτρινο χόλμπορν.
Και δεν μπορώ να κάνω άλλα χαρτάκια εκτός από τα γαλάζια.

(πάνω στην ανάγκη όμως θα με δεις να στρίβω και τετράδιο)


Αυτος ο καπνος που κανεις βρωμαει σκατιλα...το εχεις παρατηρησει??? :D Επισης εχω την αισθηση οτι σε πολλες χωρες τον εχουν απαγορευσει.Χαρτακια φυσικα γαλαζια αλλα οπως ειπες πανω στην αναγκη στριβεις και με χαρτοπετσετα.Το χειροτερο ειναι οταν σου εχει τελειωσει ο καπνος το προηγουμενο βραδυ,ξυπνας για να πιεις καφε και λες "τωρα παιρνω το αμαξι να παω μεχρι το περιπτερο η οχι?".

Π****α ζωη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login