Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

προβληματακι με σπυρακια και ακμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131448 από anikitosjack στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 5:32μμ

anikitosjack

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
καλησπερα ! ειμαι νεο μελος στο φτου ! μηπως εχετε να μου προτεινετε καποια κρεμα , αλοιφη, τζελ, γιατροσοφι ? κατι τελος παντων ? ειμαι 16 και εεχω σπυρακια αλλα οχι και πολυ ακμη ! ελπιζω βεβαια αν μου πειτε καποια κρεμα να μην το παρουν ως διαφημηση στο φτου ! ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #131452 από aswtos στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 6:07μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

στο εμποριο υπαρχουν πολλες κρεμες καθαρισμου για το προσωπο που βοηθουν στον περιορισμο της λιπαροτητας και της ακμης. αγόρασε μία απο΄αυτες και αν το προβλημα σου δεν ειναι εντονο θα δεις σημαντικη βελτιωση με συστηματικο πλησιμο 1-2 φορες τη μερα. Αν το προβλημά σου είναι πιο εντονο και δεν υποχωρει με τα απλα σαπουνια του εμπορίου μπορεις να απευθυνθεις σε ενα φαρμακοποιο ή ακομη καλυτερα σε ενα δερματολογο. Αυτος θα σου προτεινει μια εξατομικευμένη και επιστημονικη θεραπεία που λογικα θα είναι και η πιο καταλληλη γι την περιπτωση σου. Σε κάθε περιπτωση μην το αμελησεις. Αν η περιπτωση σου ειναι εντονη και δεν το αντιμετωπισεις μπορει να σου αφησει σημαδια για μια ζωη. Δεν υπαρχει λογος απο τη στιγμη που η επιστημη προσφερει τοσες θεραπειες. Εκτος αυτου ειναι και θεμα ψυχολογιας και αυτοπεποιθησης να νιωθεις ομορφα με τον εαυτο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login