Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μπιπ μπιπ! (Roadrunner)
Τρίτη, 7 Μαΐου

ραντεβού με φίλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132525 από gkaziarhs στις 22 Φεβρουαρίου 2015, 6:07μμ

gkaziarhs

μέλος από: 22/2/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά. Σε λίγο καιρό θα βγω με μια κοπέλα η οποία είναι πολύ καλή φίλη μου. Σήμερα το συζητούσα με τον κολλητό και διαφωνουσαμε για το ποιος θα πληρώσει.Κατά την γνώμη σας στα πρώτα ραντεβού ποιος πληρώνει? Και σε περίπτωση που τα φτιάξουμε ποιος θα πληρώνει? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132526 από CulHidHiUj στις 22 Φεβρουαρίου 2015, 6:16μμ

CulHidHiUj

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εσυ να πληρωσεις εννοειται... Μην σε περασει και για γυφτο... Δεν εχει σημασια που ειστε καλοι φιλοι... Αμα σκεφτεσαι να γινει κατι κι ολας μην τολμησεις και την αφησεις να πληρωσει...

Τωρα αν βγαινετε μετα δεν ξερω, οταν βγαινω εγω με την κοπελα μου 60-70% πληρωνω αλλα δεν ειναι και αναγκη να πληρωνεις παντα...
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #132527 από Dieftharmenos στις 22 Φεβρουαρίου 2015, 6:16μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πονεμενη ιστορια...εγω πληρωνω ΠΑΝΤΑ!!!Αντε καμια φορα να την παρω τηλ και να της πω "φερε κανα σουβλακι εχω πεθανει της πεινας" η να πει απο μονη της "σημερα πληρωνω εγω...ολο εσυ πληρωνεις" και εγω να της λεω "οχι,οχι..." και στο τελος ΙΣΩΣ να την αφησω να πληρωσει.

Δεν ειναι βεβαια ολες οι σχεσεις ετσι.Παντως πρωτο ραντεβου καλο θα ηταν να προσφερθεις και να πεις οτι κερνας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132529 από gkaziarhs στις 22 Φεβρουαρίου 2015, 6:25μμ

gkaziarhs

μέλος από: 22/2/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αυτό του έλεγα και εγώ και έλεγε είστε καλοί φίλοι και δεν χρειάζεται να τα πληρώσεις εσύ και τέτοια. Τέλος πάντων. Ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login