Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απόγευμα είναι η ώρα της μέρας που σκεφτόμαστε πώς χαραμίσαμε το πρωί.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Πως να παρω κιλα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133441 από Snipers στις 03 Μαΐου 2015, 7:36μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Παιδια θελω να μου πειτε πως μπορω να καταφερω να χοντρυνω λιγο...ειμαι πολυ αδυνατος σε σημειο που φενονται λιγο τα κοκκαλα μου στην κοιλια και θελω να βγω καλος το καλοκαιρι,επισης εχω λιγο λιπος στην κοιλια κατω και κανω ασκησεις για κοιλιακους για να δυναμωσει λιγο η κοιλια και να μην φενονται τα κοκκαλα...αν θελετε να γραψω κατι αλλο πειτε το γτ δεν εχω χρονο τωρα και θα απαντησω μετα:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133442 από Dieftharmenos στις 03 Μαΐου 2015, 7:46μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Και εγω θελω να βαλω 2-3 κιλα...δεν ειμαι στην κατασταση την δικη σου βεβαια αλλα με ενδιαφερει το θεμα.Νομιζω ομως πως η λυση ειναι μονο σε διατροφολογο.Πρεπει να αλλαξει ο μεταβολισμος μας.Εγω για παραδειγμα τρωω πολυ αλλα κιλα δεν παιρνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133443 από DragonLordGR στις 03 Μαΐου 2015, 7:52μμ

DragonLordGR

μέλος από: 27/4/2015
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε μου ειχα το ιδιο προβλημα και απ οτι καταλαβαινω δεν θες μαζα απο λιπος αλλα απο μυς.Εγω το αντιμετωπιζα τρωγοντας πιο πολλα γευματα την ημερα και κυριως κοτοπουλο και αυγα.Κατοπιν γυμναζομουν πολυ αν και δεν ειχα χρονο γιατι ειμαι Β λυκειου(1 ωρα max).Ειδα τεραστια αποτελεσματα αν και πιστευα πως δεν θα γινοταν τιποτα.Να φανταστεις πηρα 20 κιλα σε 3 βδομαδες :O,αλλα αυτα τα κιλα πηγαν σε μυες.Ακολουθα τις συμβουλες μου και δεν θα χασεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login