Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Τρόποι αυτοκτονίας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133559 από stratel στις 11 Μαΐου 2015, 2:33μμ

stratel

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Γειά σας.
Θέλω να μάθω τον κκαλύτερο τρόπο για αυτοκτονία για να μην έχει πόνους πιος είναι? Δεν θέλω να μου πείτε μην το κάνεις κλπ μόνο να ξέρω τον καλύτερο τρόπο. Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #133560 από Dieftharmenos στις 11 Μαΐου 2015, 2:57μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Οποιος το σκεφτεται δεν αυτοκτονει φιλε...οποτε και να σου πω να μην το κανεις...δεν θα το κανεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #133561 από stratel στις 11 Μαΐου 2015, 4:03μμ

stratel

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@11 Μαΐου 2015)
Οποιος το σκεφτεται δεν αυτοκτονει φιλε...οποτε και να σου πω να μην το κανεις...δεν θα το κανεις.


Όχι ακόμα δεν θα το κάνω απλός εάν το κάνω καμιά μέρα θέλω να μάθω τον καλύτερο τρόπο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #133566 από stroumfita97 στις 11 Μαΐου 2015, 4:49μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Αυτό που ειπε ο διεφθαρμενος ισχύει. Κάποιος που θελει να αυτοκτονήσει θα το κανει με καθε τρόπο γιατι δεν αντέχει μια κατάσταση ας πούμε... Δεν πρόκειται να το ψάξει... Θα κανει κάποιες κινήσεις,που συνήθως γίνονται πολύ γρηγορα και τέλος... Εγω πιστευω πως η αυτοκτονία γενικά δεν λύνει τιποτα και δεν οδηγεί πουθενά... Ή μάλλον οδηγεί,στον θάνατο.. Πάντως αν έχεις στο μυαλο σου κατι τέτοιο σκέψου πως η ζωη ειναι ωραία και ολα μπορούν να φτιάξουν... Μια τετοια κίνηση δεν θα πονέσει μόνο εσενα αλλα και τους ανθρώπους που σε αγαπάνε. Σκέψου λογικά και αν θες κάποια υποστήριξη πάρε στην κατάλληλη γραμμή... Θα σε βοηθήσουν να αντιμετωπίσεις καθε σου προβλημα... Αυτα από εμενα... Να εισαι καλα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login