Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Mε δίκασαν ερήμην και με καταδίκασαν εις θάνατον ερήμην. Tους είπα ότι μπορούν να με εκτελέσουν ερήμην.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Διαβασμα Γ λυκειου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133993 από DragonLordGR στις 10 Ιουνίου 2015, 1:19μμ

DragonLordGR

μέλος από: 27/4/2015
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια,25 Ιουνιου ξεκιναω καλοκαιρινη προετοιμασια για Γ λυκειου και στοχευω πολυ ψηλα.Θελω να ρωτησω εμπειρους για το πως θα πρεπει να διαβαζω καθημερινα (καλοκαιρι-χειμωνα).Εντωμεταξυ εγω θα δωσω πανελλαδικες στα μαθηματα Φυσικη,Χημεια,Εκθεση,Βιολογια Κατευθυνσης.Εχω αγχωθει με τη φυσικη κατευθυνσης και επισης εχω ακουσει πως οι ταλαντωσεις ειναι παλουκια.Αν ξερει καποιος να μου προτεινει κανενα κολπακι για το πως να διαβαζω φυσικη...!Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #133997 από Dieftharmenos στις 10 Ιουνίου 2015, 4:13μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χαχαχαχα...μου θυμιζεις τα περσινα μου.Το καλοκαιρι θα διαβαζεις μονο τα μεσημερια.Δεν θα χαραμισεις το καλοκαιρι σου για το διαβασμα γιατι αν το κανεις μεχρι τα Χριστουγγενα θα εχεις κουραστει και θα τα παρατησεις.

Φυσικη φιλε μου τα παντα ειναι παλουκια(σχεδον).Οι ταλαντωσεις δεν ειναι τοσο οσο οι συνθετες ασκησεις(4ο θεμα συνηθως) που συνδεοουν ταλαντωσεις με στερεα τις περισσοτερες φορες(βασικα τα στερεα ολους τους δυσκολευουν περισσοτερο απο τις ταλαντωσεις αλλα μαλλον ειναι γιατι αρχιζεις να τα διαβαζεις πολυ μετα τον χειμωνα που χαλαρωνεις).Το πιο ευκολα απο ολα ειναι οι κρουσεις αλλα επειδη ποτε δεν μπαινουν μονες τους μπορουν να γινουν και αυτα παλουκια.Το διαβασμα στην φυσικη παντως ειναι καπως σαν παπαγαλια:Σε αυτη την περιπτωση κανουμε αυτο,στην αλλη εκεινο κλπ.Το θεμα ειναι οτι στις εξετασεις σε καποια θεματα βαζουν πραγματα που δεν ξερεις.

Γενικως η φυσικη δινει πολλες ευκαιριες να σε ξεσκισουν αν και συνηθως το πραγμα παει καπως ετσι:

1 θεμα:Θεωρια

2 θεμα:Μικρες ασκησουλες των 5 σειρων.

3 θεμα:
A)Κατι πανευκολο
Β)Κατι πανευκολο
Γ)Κατι ευκολο με δυσκολο τελος
Δ)Κανε τον σταυρο σου

4ο Θεμα:
Α)Κατι ευκολο
Β)Αυτοι που βαζουν τα θεματα αναρρωτιουνται αν πρεπει να σε γαμησουν απο τωρα και συνηθως το κανουν.
Γ)Κανε τον σταυρο σου
Δ)Παρατα τα γιατι δεν το ξερει κανεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133999 από DragonLordGR στις 10 Ιουνίου 2015, 4:41μμ

DragonLordGR

μέλος από: 27/4/2015
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Χαχαχαχα...Να'σαι καλα αδερφε,οποτε δεν το βλεπω για ιατρικη :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login