Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Πέμπτη, 9 Μαΐου

τει αθηνας - Θεσσαλονίκης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137363 από aglina στις 04 Ιουλίου 2016, 1:20πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Θέλω την γνώμη σας για τα τει της Θεσσαλονίκης κ για τα τει Αθήνας. Γενικά έμαθα ότι στην Αθήνα είναι στο Αιγάλεω ενώ στην Θεσσαλονίκη αν δεν κάνω λάθος είναι προς τα δυτικά σε μια περιοχή που ονομάζεται Σινδος. Γενικά θέλω να μάθω πως είναι οι περιοχές αυτές κ ποσο εύκολη ειναι μετακινήσει προς την σχολή. Γενικά τι θα αντιμετωπίσει ένας φοιτητής όταν πάει εκεί. Τις πόλεις αυτές δεν τις ξέρω (μόνο λίγες μέρες στην καθεμιά έχω περάσει) οποτε θα ήθελα την γνώμη κάποιου που ξέρει περισσότερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137364 από underme8 στις 04 Ιουλίου 2016, 1:49πμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γνωρίζοντας μόνο το Αιγάλεω θα μιλήσω αποκλειστικά για αυτό.

Καταρχήν η σχολή βρίσκεται πολύ κοντά στο μετρό οπότε η πρόσβαση είναι πανεύκολη.Έχει και μετρό (Μπλε,γραμμη 3) και πολλά λεωφορεία.

Το Αιγάλεω είναι μια περιοχή στην οποία μπορείς να βρεις κυριολεκτικά ό,τι θες!Μαγαζιά με ρούχα,καφετέριες (άφθονες πραγματικά),μπαράκια,φαγητό κτλπ.

Αν χρειαστείς οτιδήποτε άλλο θα χαρώ να σε βοηθήσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login