Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι άγγελοι: ξανθοί, γαλανομάτηδες, άτριχοι γκόμενοι. Οι δαίμονες: μαύροι, κακάσχημοι, τρομακτικοί και γύφτοι
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2016 ΞΑΝΑΔΙΝΩ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137714 από Tiberius στις 24 Αυγούστου 2016, 6:46μμ

Tiberius

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0


Εδωσα λοιπον που λετε φετος πανελληνιες.Του 2016.Καταστροφη σκετη.Εγραψα 7024 και ηθελα ξερω γω ιστορικο αρχαιολογικο η Α.Σ.Τ.Ε. ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ.Η αληθεια ειναι πως δεν διαβαζα σχεδον καθολου και το μονο μαθημα που εκανα σε ιδιαιτερα ηταν τα αρχαια.οπου και εγραψα 8,4. ΧΑ-ΧΑ.

Anyway,θα ηθελα πολυ να ξαναδωσω και νιωθω πολυ μαλακας για τα λαθη που εκανα φετος.

Δεν διαβαζα,εβγαινα,παρταρα,παρεες,κολλητοι........

Γιαννακη διαβαζε μου λεγαν και εγω ημουν σε φαση νταξ'μωρ' και τι εγιν' βραζει το αιμα της εφηβειας,ποιος το χεζει το αποτελεσμα.Βαθια μεσα μου ομως ηξερα πως ηθελα να επιτυχω.

Οσο πλησιαζε ο καιρος,τοσο πιο πολυ καταλαβαινα πως τα πραγματα δεν πανε καλα.

Εφτασαν ποι πανελληνιες και εγω διαβαζα ιστορις αρχαια και εκθεσεις τα προηγουμενα βραδυα νομιζοντας πως θα βγαλω την υλα και ολα κομπλε.

ΝΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΦΑΩ.

Τωρα λοιπον θελω να ξαναδωσω και ζηταω την αποψη σας.

Οσοι ξαναδωσατε και περασατε μεσα απο αυτο το μαρτυριο που λενε ολοι,η και οσοι ταυτιζεστε με την εμπειρια μου σας παρακαλω ελατε να τα πουμε!!

Ευχαριστω εκ των προτερων.

-Tib
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137716 από kostas salonica στις 24 Αυγούστου 2016, 10:54μμ

kostas salonica

μέλος από: 7/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγω ηθελα τεφαα κομοτηνης να περασω .εγραψα 10141 και απο αθληματα πηρα 2600 οποτε πηγα στα 12741.αλλα η βαση πηγε απο περσι που ηταν 13700 στα 15090 ενω ελεγαν οτι οι βασεις θα πεσουν .πικρα εφαγα και εγω, τι να πεις .σκεφτομαι για ιεκ αλλα οι γυμναστες απο τα ιεκ δεν αξιζουν.θα ξαναδωσω αναγκαστικα και η πλακα ειναι οτι δεν θελω καθολου να ξαναπερασω οτι περασα φετος .πιστευω οτι θα ειναι μια πολυ σκατα χρονια και βαρετη αλλα ελπιζω να περασω του χρονου .αντε να ξαναστρωθω ρε γαμωτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137717 από aglina στις 24 Αυγούστου 2016, 10:55μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Χαλάρωσε! Σήμερα τα περισσότερα παιδιά που μίλησα απογοητευτήκαν μέσα σε αυτά κ εγώ. Έδωσα φέτος πανελλήνιες κ νόμιζα ότι είχα περάσει σε μια συγκεκριμένη σχολή αφού απείχα 1100 μόρια σε σχέση με πέρσι αλλα αυτό άλλαξε σήμερα. Οποτε δεν έχει νόημα που δεν έγραψες καλά αφού κ εγώ για αλλου ξεκίνησα κ αλλου βρέθηκα όπως κ άλλοι τόσοι. Χωρίς να έχω δώσει δεύτερη φορά πιστεύω πως αν αποφασισεις να διαβάσεις καν' το αν όχι μην το κανεις. Δεν θα έχει νόημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137720 από Tiberius στις 25 Αυγούστου 2016, 2:01πμ

Tiberius

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κωστα ,

σου ευχομαι με ολη μου την καρδια καλο κουραγιο με θεληση επιμονη και υπομονη οπως το ευχομαι και σε εμενα καθως και σε ολους εμας που θα δωσουν αυτον τον αγωνα ξανα.

Aglina,λυπαμαι που το ακουω πως και εσυ δεν πετυχες αυτο που ηθελες.Εσυ πως το βλεπεις θα ξαναδωσεις?

Ειμαι διατεθημενος να ριξω αρκετο διαβασμα φετος ωστε να βγαλω αυτο το στιγμα απο πανω μου της φετινης αποτυχιας.

Επισης,για καποιον λογο,ντρεπομαι που θα ειμαι με παιδια της προηγουμενης ταξης,σκεφτομαι τι θα νομιζουν αυτα για μενα,αφου οταν εδινα ειχαμε μαζι μας περσινους και οι σκεψεις μου για αυτους και την θεση στην οποια βρισκονταν στοιχειωνουν εμενα τον ιδιο.

Αυτο τωρα δα πως το παλευω? :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137721 από aglina στις 25 Αυγούστου 2016, 10:32πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Γιατι να ντρέπεσαι?? Δεν υπάρχει λόγος. Σου δίνετε μια ακόμα ευκαιρία να κανεις αυτό που ονειρεύεσαι κ εσύ θα την χάσεις επειδή θα σκέφτεσαι τι θα πουν τα παιδιά? Κ σε εμάς έδιναν πολλά παιδιά απο πέρσι κ δεν είχαν καμια αρνητική αντιμετώπιση. Μάλιστα μερικά τα πήγαν κ απίστευτα καλά! Εγώ δεν ξέρω ακόμα τα θα κάνω. Πέρασα τει διατροφής κ διαιτολόγιας στη Σητεία. Αν κ μ.αρεσει η σχολή δεν είναι αυτό που είχα.στο μυαλό μ κ έχω τρομάξει λίγο απο τα μαθήματα της.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137722 από Tiberius στις 25 Αυγούστου 2016, 3:30μμ

Tiberius

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σου Aglina,

Σε ευχαριστω τα λογια σου ειναι πραγματικα εμψυχωτικα.

Καταλαβα λοιπον.

Ερευνησε την αναλυτικα,δες την επαγγελματικη αποκατασταση που σου προσφερει γιατι αυτο ειναι το πιο σημαντικο (τουλαχιστον για εμενα) και στην συνεχεια αποφασισε.

Προσπαθησε να βρεις και ατομα που θα ξερουν τιποτα για αυτην και ρωτα ρωτα και ξαναρωτα να δεις.

Στο τελος βγαλε και το συμπερασμα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137808 από Surfer123 στις 03 Σεπτεμβρίου 2016, 7:16μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Φιλε ειμαι ακριβως στην κατασταση σου!
Οτι ισχυει για σενα απο αυτα που λες ισχυουν και για μενα, τις ιδιες μαλακιες εκανα, θα ξαναδωσω φυσικα.
Το βαρυ πληγμα για μενα ηταν οταν έβλεπα ολοι που περνουσαν καπου και εγω ημουν απ την απεξω.
Εκλαιγα αλήθεια..
Η διαφορά ειναι οτι εγω εβγαλα 9500 αλλα και παλι τα ιδια σκατα ειναι, δεν επιασα αυτα που δηλωσα. Οτι θες ρώτησε με ελευθερα, απο το τι μαλακιες εκανα να σ πω λεπτομερές, μεχρι το τι σκεφτομαι να κανω τωρα μετα απο ολα αυτα αναλυτικά! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login