Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μεταλ και ροκ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138000 από Billaras21 στις 01 Οκτωβρίου 2016, 7:02μμ

Billaras21

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας. Θα ηθελα να σας πω ενα προβλημα που αντιμετωπιζω καθημερινα . Εγω ακουω μεταλ και ροκ μουσικη . Ωραια μεχρι εδω . Ομως οταν παω να ακουσω καποιο τραγουδι δημοσια (ξερω εγω στην πλατεια) ολοι οι αλοι αρχιζουν και σχολιαζουν πχ τι κραυγες ειναι αυτες ? Επισης πισω απο την πλατη μου με σχολιαζουν σχετικα με την μουσικη που μου αρεσει . Εμενα δεν με ενδιαφερει η γνωμη τους αλλα δεν μου αρεσει κιολας αυτο . Ποια ειναι η γνωμη σας πανω στο ολο θεμα παρακαλω απαντηστε δεν εχω προβλημα να ακουσω την γνωμη σας. Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #138001 από Bloodborn στις 02 Οκτωβρίου 2016, 12:23πμ

Bloodborn

μέλος από: 28/12/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε,καταρχας μπραβο που εχεις τα κοτσια να κανεις κατι τετοιο αναμεσα σε ολους τους "Ελληναραδες" της κοινωνιας μας που θα σε πουν ανηθικο,σατανιστη κλπ κλπ αμα κανεις κατι τετοιο.Μια ευκολη λυση ειναι να βαζεις ακουστικα οποτε κανενας δεν μπορει να σε σχολιασει για το τι ακους.Αλλα για να σου πω και την γνωμη μου δεν νομιζω οτι ειναι και οτι καλυτερο να βαζεις δυνατα την μουσικη σου(οχι συγκεκριμενα την δικια σου γενικα) σε χωρο με πολλα ατομα,οπως εγω δεν γουσταρω να ακουω οτι καρκινοτραγουδο ερθει στους αλλους να βαλουν οταν ειμαι κοντα τους ετσι δεν θα εβαζα και εγω.Τωρα αμα δεν εισαι σε καποιον χωρο ανοιχτο χωρις πολυ κοσμο τριγυρω τοτε βαλε οτι θες και μην σε νοιαζει τι λενε.Ελπιζω να βοηθησα and stay metal \m/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138027 από Billaras21 στις 05 Οκτωβρίου 2016, 8:54μμ

Billaras21

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κοιτα εγω δεν εχω προβλημα να το κανω αυτο αλλα το ιδιο κανουν και αυτοι βαζουν ξερω εγω παντελιδη τ.π. λες και γουσταρω να ακουω . Το προβλημα ειναι οτι δεν καταλαβαινουν την διαφορα αναμεσα στα δυο αυτα ειδη μουσικης τα συγκρινουν και δεν μπορεις να πεις και κατι γιατι δεν υπαρχει καποιος να σε υποστηριξει π.χ. αυτοι ειναι 8 και εμεις 2 καταλαβες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login