Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαλακία είναι να μετράς τα τινάγματα του άλλου και να του λες ότι πάνω από τρία τινάγματα είναι μαλακία.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Κρέμες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138037 από Snipers στις 06 Οκτωβρίου 2016, 9:06μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Παιδιά γνωρίζεται καμιά κρέμα για σπυράκια; Έχω αρχίσει να βγάζω στο πρόσωπο και στην πλάτη λίγα,όχι πολλά πολλά απλά δεν μου αρέσουν εμένα για θέμα αισθητικό.Επίσης καμία άλλη κρέμα για πρόσωπο που να το κάνει πιο απαλό; Εννοώ για τονιστεί το πρόσωπο και να φύγουν μάυρες σακούλες και ραγάδες.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138040 από aglina στις 07 Οκτωβρίου 2016, 3:41πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου!
Δεν ξέρω κάποια κρεμα μην μ δώσεις αποδεκτή. Αυτό που ήθελα να σου πω ειναι ότι πολυ σημαντικό για να μην έχεις σπυράκια ειναι να καθαρίζεις πρωί βράδυ το πρόσωπο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138082 από Snipers στις 15 Οκτωβρίου 2016, 3:46μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Χαίρεται!
Καταρχάς ευχαριστώ για την ανταπόκριση και συγνώμη για την καθυστέρηση..Όλα όσα είπες είναι κομπλέ αλλά τι εννοείς να καθαρίζω το πρόσωπο μου κάθε βράδυ; Με απλό κρύο/ζεστό νερό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138083 από prosegmenos στις 15 Οκτωβρίου 2016, 4:01μμ

prosegmenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/10/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν έχει σημασία το νερό εγώ χρησιμοποιώ κρέμα το βράδυ και την ξεπλένω το πρωί και βάζω μια που δεν χρειάζεται να την ξεπλένεις να κλείσεις ραντεβού με έναν δερματολόγο και θα σου δώσει συνταγή για τις κρέμες που θα παίρνεις πρόσεχε αν σου πουν να τα σπάσεις θα σου μείνουν σημάδια και δεν θα μπορείς να τα ξεφορτωθείς να μην ακουμπάς καθόλου το πρόσωπο σου και να κάνεις μπάνιο συχνά για μην τα ερεθίζεις και βγαίνουν περισσότερα σπυριά μπορούν να σου βγούνε παντού να μην τα ακουμπάς γιατί χωρίς να το ξέρεις μετακινείς το υγρό που έχουν μέσα και τα μεταδίδεις σε όλο το σώμα τώρα για τις σακούλες να κοιμάσαι πιο συχνά τα σπυράκια είναι της εφηβείας και λέγονται ακμή ελπίζω να σε κάλυψα     
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login