Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δόξα στους ηττημένους. Υπάρχουν ήττες άξιες δόξας.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πανελλήνιες δευτερη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138194 από annagk στις 10 Νοεμβρίου 2016, 8:23μμ

annagk

Εικονίδιο
μέλος από: 10/11/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας.. Εδωσα φετος πανελλήνιες και περασα φιλολογία στην Καλαμάτα...εγω ηθελα να περασω κοινωνική λειτουργός αλλα για λιγα μορια την εχασα... Λοιπον πήγα στην Καλαμάτα, νοίκιασα σπίτι κ εμεινα κανονικα.. Παρακολουθωντας τα μαθήματα ομως δεν μου αρέσει καθόλου... Θα κάνω βλακεια αν ξαναδωσω πανελλήνιες; είναι αργά; πιστευω μεσα μου πως θα τα καταφέρω.. Αλλα αν κανω λαθος κ χασω τζαπα την χρονιά στη φιλολογία; ας μου πει κάποιος μια γνώμη.. Είμαι τοσο μπερδεμένη δεν ξέρω τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138195 από aglina στις 11 Νοεμβρίου 2016, 1:31πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Εγω θα σου πρότεινα να δώσεις πανελλήνιες αφού τι θες. Καλύτερα να μην το πετύχεις παρα να σου μένει απωθημένο κ να κανεις στην υπόλοιπη ζωή σου κατι που δεν σου αρέσει. Σε περίπτωση που δεν τα πας καλα μπορείς να προσπαθήσεις να διαβάσεις το καλοκαίρι για να δώσεις μαθήματα στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138196 από aglina στις 11 Νοεμβρίου 2016, 1:32πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Εγω θα σου πρότεινα να δώσεις πανελλήνιες αφού τι θες. Καλύτερα να μην το πετύχεις παρα να σου μένει απωθημένο κ να κανεις στην υπόλοιπη ζωή σου κατι που δεν σου αρέσει. Σε περίπτωση που δεν τα πας καλα μπορείς να προσπαθήσεις να διαβάσεις το καλοκαίρι για να δώσεις μαθήματα στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου. Και να μην το πετύχεις έναν χρόνο χάνεις δεν είναι κατι τρομερό στην Ελλάδα της κρίσης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login