Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138307 από ASATHA στις 30 Νοεμβρίου 2016, 6:53μμ

ASATHA

μέλος από: 29/11/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ 2007 ΣΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΟΘ. ΠΑΠ. ΓΙΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑΓΜΑ. ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ. ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ. ΤΟ 2009 ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΘ. ΣΚ ΓΙΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΗ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ΜΕ ΘΕΑΤΡΙΝΙΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟ, ΤΩΡΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΚΛΠ. ΚΟΣΤΟΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ 6,000 ΕΥΡΩ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΜΕΡΙΚΩΣ Η ΑΝΑΠΝΟΗ. ΤΟ ΔΕΞΙ ΡΟΥΘΟΥΝΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΣΚ, Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΟ Ο ΙΔΙΟΣ. ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣΕ ΞΑΝΑ ΤΟ 2010 ΚΟΣΤΟΣ 3,000 . ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΑ Η ΜΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΕ ΑΣΣΥΜΕΤΡΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΑ. Ο ΣΚ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΨΟΓΑ. ΘΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΒΑΣΙΛΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΟΚ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ Ο ΣΚ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ. Η ΤΟΣΗ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ ΟΛΟΙ ΤΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΚΑΛΑ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login