Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Υπάρχουν δύο είδη πεζών, οι γρήγοροι και οι νεκροί.
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου
Μήνυμα #138952 από armiscoming στις 20 Απριλίου 2017, 11:07μμ

armiscoming

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2017
αποδεκτές απ.: 0
Καλησπέρα παιδιά ανανέωσα την σύνδεση μου στην cosmote μετά από επεικηνονία με το 13888 και μου είπαν ότι την Δευτέρα 10 με 1 θα μου στείλουν στο σπίτι με τα ΕΛΤΑ το κινητό που διάλεξα από την επιδότηση. Έχετε εμπειρία επί του θέματος, αν είναι αξιόπιστη και αν την Δευτέρα θα έχω την συσκευή.

Προφίλ: armiscoming Άλλα από armiscomingΣχολιασμός φράσης του armiscoming

Rohala Art Course
Μήνυμα #138955 από ha.sta στις 21 Απριλίου 2017, 6:45μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
αποδεκτές απ.: 4
Εαν σου ειπαν την Δευτερα τοτε οντως θα ειναι. Το πολυ πολυ να παει Τριτι - Τεταρτη αναλογα με την διαθεσιμοτητα της συσκευης αλλα απο την στιγμη που σου εδωσαν και ωρα να τους περιμενεις τοτε θα ερθει ναι..

Προφίλ: ha.sta Άλλα από ha.staΣχολιασμός φράσης του ha.sta

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2017 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.