Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πωλείται αλεξίπτωτο. Μεταχειρισμένο μόνο μια φορά, δεν άνοιξε καθόλου. Μικρός λεκές.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

γονεις-διακοπες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141335 από wonder woman στις 23 Μαΐου 2018, 9:23πμ

wonder woman

μέλος από: 23/5/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι νεα στο φορουμ και θελω την βοηθεια σας. Αρχικα ειμαι β λυκειου και θελω να παω διακοπες με την κολλητη μου και την παρεα της. Το θεμα ειναι οτι οι γονεις μου αμα τους το πω θα φερουν την καταστροφη και θα τσακωθουμε οπως παντα(τους ζητησα για 4ημερη και περυσι και φετος και ειπαν ΟΧΙ, και μετα ειπαν για του χρονου οτι θα παω εγω δεν τους πιστευω γτ δεν με αφηνουν για ελλαδα σιγα μην με αφησουν για εξωτερικο απλα πιστευω με κοροιδευουν μπροστα στα ματια μου) γενικα η μανα μου ειναι σαν τις μητερες πολυ αυστηρη, και καθετη στις αποψη της. Θελω να με βοηθησετε να την πεισω χωρις βεβαια να γινει χαμος στο σπιτι.


Υ.Γ ευχαριστω οσοι με βοηθησουν, πιστευω οτι η μητερα μου δεν με εμπιστευεται (τις το εχω πει) και επισης ειναι μητερα <<παλαιας κοπης>>
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141340 από τραγικός στις 23 Μαΐου 2018, 10:19πμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου και καλωσήρθες στο Forum.Λοιπόν πρώτα απο όλα να ξέρεις ότι σου λένε όχι,όχι επειδή δεν θέλουν να πας,απλά φοβούνται,γιατί ντάξει τόσα γίνονται κάθε μέρα,είσαι και κορίτσι μπορείς να παρασυρθείς εύκολα εεε και φοβούνται μην γίνει κάτι όσο θα λείπεις.Το μόνο που θα σου πρότεινα είναι να κάτσεις να μιλήσεις ήρεμα και ωραία και να εξηγήσεις πάνω κάτω την κατάσταση,όσο επιμένεις πιστεύω γίνεται χειρότερο.Απ την άλλη μπορεί να μην υπάρχει και αρκετή εμπιστοσύνη,αν είναι αυτό πρέπει να κερδίσεις την εμπιστοσύνη τους.Τώρα για το παλιάς κοπής που είπες,λίγο δυσκολάκι να της αλλάξεις γνώμη ;p.Αυτά απο μένα,χάρηκα αν βοήθησα έστω και λίγο με την γνώμη μου,μπορείς να πατήσεις μια αποδεκτή αν θέλεις.Άντε καλή τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login