Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η πιο ακατάλληλη στιγμή να γίνεις πατέρας είναι 19 χρόνια πριν από ένα παγκόσμιο πόλεμο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μαλλιά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144945 από krakras στις 29 Απριλίου 2020, 4:12μμ

krakras

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2019
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Είμαι αγόρι 18 χρόνων και έχω παρατηρήσει καποια αραίωση στα μαλλιά μου. Τις προάλλες το γκουγκλαρα και διάβασα κάπου ότι ως πρώτο που μπορώ να κάνω είναι να πάρω κάποιες βιταμίνες αλλά αυτές δεν θα επαναφέρουν τα μαλλιά μου όπως ήταν και πριν και έλεγε οτι το δευτερο στάδιο είναι η μεταμόσχευση μαλλιών. Αρχικά θα ήθελα αν κάποιος είχε προσωπική εμπειρία ή από γνωστό του παρόμοια να μου προτείνει κάποια βιταμίνη γιατί δεν πολυεμπιστευομαι τις συστάσεις από το ίντερνετ και θα ήθελα να μου πει κάποιος αν ξέρει κάποιον τρόπο εκτός μεταμοσχεύσης μαλλιών που να επαναφέρει τα μαλλιά μου (και πιο οικονομικό) και αν δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να μου πει πού περίπου κοιμαινονται οι τιμές για μεταμόσχευση μαλλιών.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144964 από Gray στις 02 Μαΐου 2020, 1:26μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε μου.

Η μονη ιατροφαρμακευτικη γνωστη θεραπεια ειναι αυτη με τη μινοξιδιλη. Καλο θα ηταν να επισκεφτεις εναν δερματολογο για να σε συμβουλευσει καθως εκεινος ειναι ειδικος επι του θεματος. Ολα τα αλλα υποκαταστατα βιταμηνες κλπ ισως βοηθησουν αλλα δεν ειναι σιγουρο και μη περιμενεις και πολλα. Περα απο αυτα υπαρχουν και αλλες 2 μεθοδοι. Ενεσεις οι οποιες περιεχουν πρωτεινες και βοηθουν καθως και μεταμοσχ. Μαλλιων.

Η μονη λυση ειναι να επισκεφτεις εναν δερματολογο!

Αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login