Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ποδόσφαιρο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #36605 από melomakarono στις 13 Νοεμβρίου 2006, 2:28μμ

melomakarono

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αγόρια,σας αρέσει η κοπέλα σας να βλέπει ποδόσφαιρο?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36613 από Founes στις 14 Νοεμβρίου 2006, 3:21μμ

Founes

μέλος από: 14/11/2006
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ναι, θα μου άρεσε, αλλά δεν θα με χάλαγε κιολας αν δεν έβλεπε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36616 από melomakarono στις 14 Νοεμβρίου 2006, 9:52μμ

melomakarono

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2006
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Απλά βλέπω ποδόσφαιρο, και ήθελα να μου πείτε την αποψή σας....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36638 από Breakthru στις 19 Νοεμβρίου 2006, 12:23πμ

Breakthru

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2006
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Το να βλέπεις ποδόσφαιρο είναι μια χαρά. Βέβαια οι περισσότερες, αν όχι όλες, οι κοπέλες δεν βλέπουν μπάλα, βλέπουν τους ποδοσφαιριστές. Το να θες να δεις και εσύ το παιχνίδι είναι καλό γιατι δεν υπάρχει και η κλασική μουρμούρα. Άρα είναι καλύτερα για μένα φυσικά με την βασική προυπόθεση οτι δεν θ' αρχίσεις να βρίζεις σαν νταλικέρης!!!

προφίλάλλα...
Μήνυμα #36770 από braveheart στις 28 Νοεμβρίου 2006, 1:57πμ

braveheart

Εικονίδιο
μέλος από: 26/11/2006
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
melomakarono.....καλα κανεις και βλεπεις μπαλα....αν σ'αρεσει. το ερωτημα ειναι αν βλεπεις μονη σου??????????????????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36836 από Gilraen στις 30 Νοεμβρίου 2006, 11:06πμ

Gilraen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2005
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
   Εγώ βλέπω ποδόσφαιρο είτε είμαι παρέα με αγόρια είτε μόνη μου. Κακό είναι? Α, και δεν παρακολουθώ τους ποδοσφαιριστές αλλά τον αγώνα. Σε όσους το λέω με κοιτάζουν λες και είμαι εξωγήινη! Αλλά όχι ελληνικό πρωτάθλημα. Champions League και Mundial βλέπω. Δεν βρίζω, ούτε μουρμουρίζω... Τόσο παράξενο είναι για εσάς να βλέπουν οι κοπέλες ποδόσφαιρο επειδή πραγματικά τους αρέσει???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36840 από Breakthru στις 30 Νοεμβρίου 2006, 6:46μμ

Breakthru

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2006
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Οχι βρε συ, Gilrean, δεν ειναι παράξενο ούτε εξωγήινο, ποιο είναι το τηλεφωνό σου? Για να πάμε γήπεδο, όχι τιποτα άλλο!χεχε.Αλλά ειλικρινά, του ποδοσφαιριστές τους βλέπεις μόνο σαν αθλητές...και δεν παρακολουθεις και εσυ τους ποδοσφαιριστες μονο την μπάλα,ε?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36841 από deathsinger... στις 30 Νοεμβρίου 2006, 7:40μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Προσωπικά πιστεύω οτι δεν υπάρχει γυναίκα που να νιώθει πραγματικά το ποδόσφαιρο. Όσες ξέρω που παρακολουθούν το κάνουν μονο και μόνο για να δούνε τους ποδοσφαιριστές που φαίνονται οι κοιλιακοί τους (και όχι μονο) κατω απο την μπλούζα. Αν δεν έχεις σπάσει τα χέρια σου στην μπάλα, αν δεν έχεις παίξει ποτέ μπάλα με βροχή τουλούμι και -5c και αν δεν έχεις κάνει ποτέ κοπάνα απο το σχολείο μονο και μόνο για να παίξεις μπάλα με τους φίλους σου τότε δεν θα καταλάβεις ποτέ την ΜΑΓΕΙΑ του ποδοσφαίρου....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36844 από Breakthru στις 01 Δεκεμβρίου 2006, 12:12πμ

Breakthru

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2006
μηνύματα: 114 αποδεκτές 0
Καλά deathsinger υπερβάλλεις λίγο, και εγώ παίζω μπάλα απο το δημοτικό, αλλά χέρια, πόδια δόξα τον θεό δεν έχω σπάσει! Ένα, δύο διαστρέμματα μόλις! Πάντως μου αρέσει να βλέπει κοπέλες στο γήπεδο, να μην στριγκλίζουν μόλις πάει προς το κόρνερ ο αγαπημένος τους όμως... και ξενερώνω απόλυτα αν βρίζουν χειρότερα απο μένα (που βρίζω πολύ όταν παίζω)!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #36943 από Praetorian στις 08 Δεκεμβρίου 2006, 5:21μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Έτσι ρε...Πράγματι οι γυναίκες δεν μπορούν να νιώσουν το ποδόσφαιρο γιατί δεν έχουν πάιξει ποτέ μπάλα, ούτε στη βροχή και στο κρύο με φανελάκι, να προσπαθείς να σουτάρεις αλά Μαραντόνα και να τρως τα μούτρα σου, ή να προσπαθείς να αποκρούσεις σαν Μπουφόν και να τρως πάλι τα μούτρα σου στα τσιμέντα του σχολείου ή του γηπέδου της γειτονιάς...
Όμως μου αρέσει οι κοπέλες να βλέπουν μπάλα αρκεί να μη μιλάνε.Αληθινή ιστορία:(δικιά μου)
Βλέπω Champions League μαζί με την τότε κοπέλα μου στο σπίτι μου, οπότε και ο Τσώχος(νομίζω ότι ήταν αυτός) λέει ότι ο Ανρί είναι offside.Τι το ήθελε?
-Τι είναι το οφσάιντ?μου κάνει...
Τι της λές εκείνη την ώρα?Προσπάθησα να της το εξηγήσω με πολύ απλά λόγια, μου φάνηκε ότι τα κατάφερα(έτσι νόμιζα).
-Αφορά όλους τους παίκτες?μου κάνει...
-Ε, όχι όλους, λέω εγώ , μόνο τον συγκεκριμένο...
Περνάει 1 λεπτό και ξαφνικά:
-Και όλα αυτά επειδή είναι μαύρος??
ΖΟΝΚ!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!Νόμιζε ότι το οφσάιντ είναι κάτι που δώσαν στον Ανρί επειδή ήταν μαύρος.Κάτι σαν κόκκινη για τους black αδερφούς μας...Ερε γλέντια....

προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login