Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Κυριακή, 5 Μαΐου

Γρίφοι..

Σελ. 28
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38710 από !me! στις 26 Μαρτίου 2007, 11:40πμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
αααααα σορρυ δεν είδα ότι εβαλες.... Λοιπόν παίζει ΄πρώτα ο γρίφος του akatanomastou και μετα τον δικό μου
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38718 από puke-lerry στις 26 Μαρτίου 2007, 8:53μμ

puke-lerry

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2007
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
μήπως ο σταθμός που πηγαίνει είναι το τέρμα και το τρένο είναι ένα όλο κι όλο, που απλά κάνει στροφή εκεί και ξεκινάει προς την κατεύθυνση που θέλει η κοπέλα?? πες μου ότι είναι αυτό γιατί μου ήρθε κατακούτελα και έχω ενθουσιαστεί ήδη!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38720 από puke-lerry στις 27 Μαρτίου 2007, 2:51πμ

puke-lerry

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2007
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
Όχχιιιι!!! μαχαιριά στην καρδιά ήταν αυτό!! καταστράφηκε η ψυχολογία μου και ήμουν τελείως σίγουρος.. τον άλλο τον γρίφο τον ξέρω με διαφορετικό τρόπο, οπότε δυστυχώς θα απέχω.. αν όμως πω ότι στο σταθμό υπάρχει μόνο μία γραμμή τρένου για επιβίβαση και ότι και τα δύο τρένα φτάνουν ταυτόχρονα αλλά η άλλη κατεύθυνση έχει πάντα την προτεραιότητα???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38750 από jockerx στις 28 Μαρτίου 2007, 4:40πμ

jockerx

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
καλησπερα και παλι....

νομιζω πως η απαντιση του puke-lery ηταν καπος τραβιγμενη γιατι αν υποθεσουμε πως το ενα παει και το αλλο επιστρεφη συναντιοντε στο μεσο της διαδρομης οποτε αυτο που χρησημοποιη η κοπελια φτανη στα στα ματοια τις αργοτερα γιατι εχει καλητερη οπτικη γωνια στο απεναντι ενο το αλλο αργη γιατι δεν το βλεπη να ερχεται
αν ηταν δηλαδη απεναντη θα το εβλεπε ακριβος αναποδα παλι ομος θα αργουσε αυτο που θα χρησημοποιουσε.....

μαλλον ουτε και αυτο ειναι το σωστο αλλα αυτο μου ηρθε μολις διαβασα το γριφο

οσον αφορα τον γριφο τις !me! πιστευω πος ειναι κατι παρομοιο με το στρατο και τα μαυρα η ασπρα σκουφακια δηλαδη να βλεποντε την πρωτη μερα την δευτερη να ανακαταταχθουν αφινοντας διπλα διπλα αυτους με το σημαδη και την τριτη μερα αποχορουν αλλα το ποσοι αποχορουν ακριβος δεν ειμαι και τοσο σηγουρος πως το βρηκα αν ομος η σκεψη και η υπολογισμοι μου ειναι σωστοι 6 ειναι αυτοι που αποχωρουν

περιμενο τα αποτελεσματα τον ολιγολεπτων σκεψεων μου με ανυπομονισια
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38756 από !me! στις 28 Μαρτίου 2007, 10:36πμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Δεν είναι 6 αυτοί που αποχωρούν, και θα χρειαστεί να αιτιολογείτε και την απάντηση.
Πως καταλήξαμε δηλαδή στο νούμερο (για να μπορω να λεω κι εγω αν είστα κοντά ή όχι)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38794 από !me! στις 29 Μαρτίου 2007, 10:56πμ

!me!

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2006
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
ρε συ akatanomaste πως την πατήσαμε έτσι, εγώ ξέρω τον δικό σου εσύ τον δικό μου και κανένας άλλος δεν μας παίζει......
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login