Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν οι συνεντεύξεις στις προσλήψεις ήταν αποτελεσματικές, τότε δε θα υπήρχαν απολύσεις.
Σάββατο, 4 Μαΐου

piercing katw apo th glwssa

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37243 από barney90 στις 01 Ιανουαρίου 2007, 9:35μμ

barney90

μέλος από: 17/9/2006
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
hey παιδια! καλη χρονια ! ξερετε αν ειναι επικινδυνο η τρυπα στο πετσακι π ειναι κατω απο τη γλωσσα ? ποναει ? θελει καποια ιδιαιτερη φροντιδα ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37263 από penguin στις 04 Ιανουαρίου 2007, 9:58πμ

penguin

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2006
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλη χρονια!!
Λοιπόν θα σου πω, το αν πονάει η όχι ειναι θεμα αντοχης του οργανισμου σου...
Καποιος ισως δεν καταλαβαινε τιποτα και καποιος αλλος μπορει να μην αντεχε καν να βλέπει την βελονα που του περνανε...
Θελει ιδιαιτερη φροντιδα φυσικα εφοσων ειναι απο τα σημεια που μπορείς ευκολοτερα να παθεις μολινση.
Καταρχάς θα πρεπει να ξεχασεις το καπνισμα για αρκετο καιρο, για καποιο καιρό θα πρέπει να μην τρως/πινεις γαλακτοκομικα, ενοητε η σταντέ υγειηνη του στοματος σου να γινει λιγο πιο συχνη,να πλενεσε μετα απο καθε γευμα πχ...
Ε οκ δεν θα ειναι ετσι παντα... Μετα απο καποιο διαστιμα ξανααρχισε το καπνισμα(αν τα καταφερεις να μην καπνιζεις φυσικα δεν υπαρχει λογος να το ξαναρχισεις : P )...
ΑΑ! Ισως τον πρώτο καιρο να ψευδιζεις λιγο και να μην μηλας καθαρα!

Αυτα πανω κατω... εε οκ οταν πας να στην κάνουν ρωτα τα αλλη μια!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37291 από barney90 στις 05 Ιανουαρίου 2007, 1:56πμ

barney90

μέλος από: 17/9/2006
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αναφορά: (penguin@04 Ιανουαρίου 2007)
Καλη χρονια!!
Λοιπόν θα σου πω, το αν πονάει η όχι ειναι θεμα αντοχης του οργανισμου σου...
Καποιος ισως δεν καταλαβαινε τιποτα και καποιος αλλος μπορει να μην αντεχε καν να βλέπει την βελονα που του περνανε...
Θελει ιδιαιτερη φροντιδα φυσικα εφοσων ειναι απο τα σημεια που μπορείς ευκολοτερα να παθεις μολινση.
Καταρχάς θα πρεπει να ξεχασεις το καπνισμα για αρκετο καιρο, για καποιο καιρό θα πρέπει να μην τρως/πινεις γαλακτοκομικα, ενοητε η σταντέ υγειηνη του στοματος σου να γινει λιγο πιο συχνη,να πλενεσε μετα απο καθε γευμα πχ...
Ε οκ δεν θα ειναι ετσι παντα... Μετα απο καποιο διαστιμα ξανααρχισε το καπνισμα(αν τα καταφερεις να μην καπνιζεις φυσικα δεν υπαρχει λογος να το ξαναρχισεις : P )...
ΑΑ! Ισως τον πρώτο καιρο να ψευδιζεις λιγο και να μην μηλας καθαρα!

Αυτα πανω κατω... εε οκ οταν πας να στην κάνουν ρωτα τα αλλη μια!




ενταξει τα αλλα τα καταλαβαινω ! τα γαλακτοκομικα που κολλανε ???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37297 από deathsinger... στις 05 Ιανουαρίου 2007, 6:34πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Αναφορά: (barney90@05 Ιανουαρίου 2007)

ενταξει τα αλλα τα καταλαβαινω ! τα γαλακτοκομικα που κολλανε ???



Λοιπον ακου και μένα τώρα. ΜΗΝ κάνεις τρύπα στην γλώσσα. Δεν αξίζει ο πόνος και επίσης υπάρχει περίπτωση να μιλάς σαν το γκαβό για όσο πάρει (μπορεί και για πάντα καθως δεν θα μπορείς να λες το "σ" το "ν" το "λ" π.χ θεω να ω κάι, θελω να πω κατι). Επίσης το κουμπάκι του σκουλαρικιού αν πιαστεί στα δόντια την έχεις κάτσει άγρια. Μετά δοκίμασε να πιεις 20% alcohol με μια τρυπόγκα στη γλώσσα. Και + των άλλων σύμφωνα με έρευνα επιστημόνων η τρύπα στην γλώσσα τραβά πιο πολύ τους κεραυνούς παρα οποιοδήποτε άλλο μέταλλο στο σώμα. Και αυτό παει σε ολους/ολες που θέλουν να κανουν τρύπα στη γλώσσα. Βέβαια νομίζω οτι αμα δεις την βελόνα που θα σου σκίσουνε την γλώσσα θα σηκωθείς να φύγεις αλλα τεσπα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37298 από Praetorian στις 05 Ιανουαρίου 2007, 12:44μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Συμφωνώ. Με piersing στη γλώσσα, χάνεις τα πάντα, από κάπνισμα, αλκοόλ μέχρι και σεξ. Γιατί πρέπει να ξέρεις πως λίγες γκόμενες θα σε προτιμήσουν με μία τρυπάρα στη γλώσσα, εκτός αν είναι και αυτή της ίδιας σχολής. Αν πάλι το κάνεις για να αρέσεις σε κάποια, ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! Αν δε σε γουστάρει για αυτό που είσαι, τότε σίγουρα δεν θα σε γουστάρει με ένα γλωσσοσκουλαρίκι, και ακόμα και αν το κάνει δεν θα κρατήσει για πολύ, ενώ η τρύπα στη γλώσσα σου θα μείνει για πάντα. Φαντάσου να πας να ζητήσεις καμιά δουλειά και να αρχίσεις να ψευδίζεις, ή να λαμπυρίζει το πράμα τούτο μέσα στο στόμα σου. Την έχεις σίγουρη την π***α....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37309 από barney90 στις 05 Ιανουαρίου 2007, 3:25μμ

barney90

μέλος από: 17/9/2006
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
παιδια δν την θελω για ν κανω εντυπωση ! ουτως η αλλως θα ειναι κατω απο τη γλωσσα κ δεν θα φαινεται ... ! απλα εκανε ενας φιλος μ και μ αρεσε και τωρα μου εχει κατσει στο μυαλο να την κανω ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37310 από penguin στις 05 Ιανουαρίου 2007, 4:32μμ

penguin

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2006
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αναφορά: (barney90@05 Ιανουαρίου 2007)
παιδια δν την θελω για ν κανω εντυπωση ! ουτως η αλλως θα ειναι κατω απο τη γλωσσα κ δεν θα φαινεται ... ! απλα εκανε ενας φιλος μ και μ αρεσε και τωρα μου εχει κατσει στο μυαλο να την κανω ...




Καταρχας αν την γουσταρεις για την παρτη σου οπως λες , κανε την και αν δεν σου αρεσει την βγαζεις...
Ειχα περασει και εγω τετοιες φρικες οταν ημουν μικροτερη και η αληθεια ειναι πως τωρα δεν τα φοραω και πολυ τα σκουλαρικια!χεχε... παντως οι τρυπες δεν κληνουν αν τις φορας καιρο ,για να ξερεις!!
Σκεψου μονο και τα λεφτα και το μαγαζι που θα την κανεις, εκτος και αν στην ανοιξει κανενας φιλος σου,δεν ειναι τιποτα μια βελονα ειναι την οποια την πουλανε στα φαρμακεια!Απλα ειναι λιγο το μερος που την θες περιεργο και καλητερα θα ταν να την εκανες σε καποιο καλο μαγαζι και ας την πληρωνες πιο πολλα!

Για τα γαλακτοκομικα που σου ειπα απαγορεύονται τον πρωτο καιρο, γιατι εχουν ουσιες που μπορουν να διευκολινουν μια μολινση!

ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37312 από lesbia5 στις 05 Ιανουαρίου 2007, 4:41μμ

lesbia5

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/1/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ase ta skoularikia kale mi patheis kamia molunsi....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37320 από Praetorian στις 05 Ιανουαρίου 2007, 11:03μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Καλά την κόβω την δουλειά....

Θα'ρθεις σε κανα μήνα με καμμιά γλωσσάρα τέτοια ,με το συμπάθειο κιόλας....

Σκέψου το σοβαρά, μόνο αυτό έχω να σου πω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37330 από deathsinger... στις 06 Ιανουαρίου 2007, 3:41μμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Κοίτα και εγώ έχω κάνει τρύπα στο αριστερό επειδή είχα την κ@υλα όπως λες. Δεν με παράσυρε κανείς, το άφησα να ωριμάσει λίγο στο μυαλό μου κανένα μήνα και μετά αφου είδα οτι δεν είχα ΤΙΠΟΤΑ να χάσω πήγα. Όταν θέλω να βγάλω το σκουλαρίκι, το βγάζω no problem. Αλλά στην γλώσσα μπορεί να έχεις και μετα απο ενα μήνα που το έχεις βγάλει πρόβλημα. Η αδερφή μου π.χ που είχε κάνει τρύπα στην γλώσσα και την έβγαλε επειδή δεν μπορούσε ουτε καν να φάει, μετά που την έβγαλε μολύνθηκε η γλώσσα της επειδή οταν κάπνιζε της έμενε η νικοτίνη μέσα στην τρύπα και της την είπε και αγρια ο γιατρός. Τώρα αμα την ρωτήσεις το παραδέχεται οτι εκανε μεγαλη βλακία που έκανε τρύπα στην γλώσσα. ¨Εχει 14 τρύπες στα αυτια, τρύπα στο φρυδι. μύτη, φάλι αλλα στο μοναδικό σημειο που μετάνιωσε ήταν η γλώσσα. προσωπικά θα σου έλεγα να μην το σκέφτεσαι καν.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login