Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Παρακαλώ μην πυροβολείτε άσκοπα (πινακίδα στα Χανιά).
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δεν εχω κοπελα μηπως φταιω ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37734 από Gankster στις 26 Ιανουαρίου 2007, 9:19μμ

Gankster

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2007
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ρε παιδια ειμαι 16 χρονων αλλα δεν εχω κοπελα μηπως κανω κατι λαθος?
Η μηπως δεν αρεσω?
Δεν ξερω τι να κανω πια!
πως θα μπορουσα να πλησιασω μια κοπελα που να με ενδιαφερει?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #37745 από deathsinger... στις 27 Ιανουαρίου 2007, 8:25πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα συμφωνήσω με τον akatanomasto. Το βασικότερο είναι να μην λες μαμακιες γιατί το έχασες το παιχνίδι. Αν σε ενδιαφέρει μια κοπελιά προσπάθησε πρώτα να την ψυχολογήσεις...δηλαδή τι μουσικη ακούει τα ενδιαφέροντα της και ετσι. Καλήτερα ρωτα κάποιον αλλο γι αυτα. Και μετά (το γοργον και χαριν εχει) πήγαινε να της μιλήσεις. Δεν χρειάζεται να πεις κάτι έξυπνο για πρώτη φορα. Ειδικά αν γνωρίζεσται κιόλας κοίταξε να γίνεις πιο φίλος της. Ε και οταν κρίνεις εσύ την κατάλληλη στιγμή πες της να πάτε κανένα σινεμα ή σε καμια καφετέρια. Αλλα πρόσεξε. Μην προσποιήσε οτι περνας καλά και έτσι γιατι θα το καταλάβει. Κοίτα να είσαι ο εαυτός σου. Όσο πιο γρήγορα μάθει ο ενας τον αλλο τόσο το καλήτερο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37747 από Gankster στις 27 Ιανουαρίου 2007, 11:36πμ

Gankster

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2007
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Thanks ρε παιδια !
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37794 από Astraxan16 στις 28 Ιανουαρίου 2007, 10:15μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Εμένα από την άλλη η πρώην μου γύρισε και μου λέει να τα βρούμε...ΦΙΛΙΚΑ!!!Εμένα μου την έδωσε γιατί της έχω πεί 2 φορές να τα ξαναβρούμε και μου είπε όχι...Από την άλλη από χθες μέχρι σήμερα το τι καλημέρα και το τι όνειρα γλυκά μου έχει πεί δεν μπορώ να το καταλάβω..Το ξεκινάω και εγώ φιλικά να κερδίσω ξανά την εμπιστοσύνη της και μετά θα της πώ να τα ξαναβρούμε..Αν πεί πάλι όχι θα της πώ το γνωστό ''Αντέ γαμήσου''..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37879 από Praetorian στις 01 Φεβρουαρίου 2007, 12:28πμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Νομίζω γλείφω το πόμολο είναι η έκφραση(μπλιαχ όμως), αλλά δεν έχει σημασία...Τι να πούμε ρε φίλε. Πάνω από όλα αυτοπεποίθηση, καθώς καμμιά κοπέλα δεν πρόκειται να γουστάρει κάποιον που δεν ξέρει τι θέλει, ή ακόμη χειρότερα όταν δεν ξέρει πως να το πάρει...

Πήγαινε αεράτος και μη φοβάσαι τίποτα και κανέναν. Και...πάντα με...προστασία για να μην ξεχνιόμαστε...!(και έτσι)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37943 από gataki στις 03 Φεβρουαρίου 2007, 9:00μμ

gataki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/2/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αναφορά: (Gankster@26 Ιανουαρίου 2007)
Ρε παιδια ειμαι 16 χρονων αλλα δεν εχω κοπελα μηπως κανω κατι λαθος?
Η μηπως δεν αρεσω?
Δεν ξερω τι να κανω πια!
πως θα μπορουσα να πλησιασω μια κοπελα που να με ενδιαφερει?



μην βιαζεσαι!!!το καλο πραγμα αργει να γινει!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37947 από gataki στις 04 Φεβρουαρίου 2007, 2:50μμ

gataki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/2/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ναι αλλα οσο αργει τοσο πιο καλο θα ειναι!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37948 από Praetorian στις 04 Φεβρουαρίου 2007, 4:12μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Ρε σεις δεν θέλει whiskey να πιει το παιδί. Τι σημαίνει, όσο πιο αργά , τόσο πιο καλά?Δηλαδή άμα του κάτσει στα 70 του θα είναι πιο ωραίο...Είπαμε να ωριμάσει το πράγμα, όχι να σαπίσει κιόλας...
Φιλαράκι, κάνε ό,τι σου ρχεται καλύτερα. Αν μπορείς να κάνεις χωρίς συναίσθημα, βουρ στον πατσά. Αν πάλι δεν μπορείς χέστηνε να πάει στο καλό...Κάνε όμως κάτι τώρα...Μην σε πάρουνε τα χρόνια, και σε προλάβει κανας άλλος, και κοπανιέσαι μετά.Πάρε γρήγορες και τολμηρές αποφάσεις, και θα αρέσει και σε αυτήν. Πίστεψέ με...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37951 από Praetorian στις 04 Φεβρουαρίου 2007, 4:22μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Σωστός ο παίκτης...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #37971 από evi_ στις 05 Φεβρουαρίου 2007, 9:37μμ

evi_

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
filaraki mas pas polla xronia pisw alla parola auta 8a kanw mia prospa8eia...katarxin uparxei kopela na se endiaferei?giati an oxi,tote den uparxei logos na agxwnesai.sigoura 8a emfanistei h upopsifia..na eisai panw apo ola o eautos sou kai ola kala 8a er8oun..8a to deis.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login