Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να αποστειρώνουν την ένεση για να σε εκτελέσουν.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Ονειρευτηκα.....

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #39647 από Desara στις 23 Μαΐου 2007, 5:28πμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Χαιρετω... Θελω να μου πειτε... Τις προαλλες ειδα στ'ονειρο μου οτι εκανα σεξ με εναν συναδελφο μου απο την δουλεια. Επηρρεασμενη απο το ονειρο τελευταια τον κοιταω περιεργα.. Μου εχει κολλησει στο μυαλο τωρα.. Τι να κανω?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39648 από elmaki στις 23 Μαΐου 2007, 11:43πμ

elmaki

μέλος από: 11/5/2007
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
desara,

πολλες φορες επηρεαζομαστε απο τα ονειρα που βλεπουμε...εχεις ανταποκριση απο τον συγκεκριμενο συναδελφο??? η απλα εσυ τον κοιτας περιεργα λογω του ονειρου..και αν εισαι free και ειναι και εκεινος ελευθερος (απο σχεσεις εννοω) ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει...μπορει και να αξιζει τον κοπο..αλλα προς θεου προσπαθησε να απομονωσεις στο μυαλο σου το ονειρο. μην ξεχνας οτι πριν απο αυτο δεν τον κοιταγες περιεργα..και το μυαλο μας παιζει περιεργα παιχνιδια παντα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39651 από αγάπη στις 23 Μαΐου 2007, 12:29μμ

αγάπη

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2007
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια...χθες είδαστον ύπνο μου έναν πρώτο μου ξάδερφο που είναι νεκρός.είχα πάει λέει στο μνημόσυνό του αλλά εκείνος ήταν δίπλα μου κ μου μιλούσε και μου γελούσε...και μαζί από ένα ύψωμα βλέπαμε κηδείες άλλων και μνημόσυνα.τι να σημαίνει αυτο?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39680 από eleftheria στις 25 Μαΐου 2007, 12:57μμ

eleftheria

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2007
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Desara,πιστευω οτι σ'εχει επηρεασει το ονειρο γι αυτο τον κοιτας ετσι!Σε λιγες μερες που θα το εχεις ξεχασει,θα σταματησεις να ασχολεισαι με αυτον!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39691 από Desara στις 25 Μαΐου 2007, 4:40μμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Απ'οτι ξερω το να γελαει καποιος στο ονειρο ειναι λυπη και κλαμα.. το οτι τον ειδες νεκρο σημαινει οτι θα ζησει πολλα χρονια...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39692 από Desara στις 25 Μαΐου 2007, 4:43μμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Παιδια εχει δυο βδομαδες που ειδα το ονειρο αυτο και ακομη να το ξεπερασω το αστειο ειναι οτι μου την πεφτει κιολας και σκεφτομαι οτι αν δεν τον ειχα ονειρευτει δεν θα ενιωθα ετσι... Μηπως τον γουσταρω και αρνουμαι να το παραδεχτω? Δεν ξερω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39695 από .OBLIVION στις 25 Μαΐου 2007, 5:17μμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0

Λοιπον παιδια κι εμενα με εχει ''στοιχιωσει'' ενα ονειρο.
Φετος ηταν να συνατνιθω με εναν κολλητο μου που συναντιωμαστε μια φορα τον χρονο.Λοιπον φετος εγινε κατι και δεν θα συναντιθουμε.Λοιπον εγω ειμαι τρομερα down και χαλια γενικοτερα.Λοιπον μετα απο καπιες μερες αφου εγινε το συμβαν
ειδα στον υπνο μου οτι πηγα στο μελισι(μια κατασκινωση) ηταν εκει λεει και με περιμενε.Χαρουμενος εγω κοιταω και βλεπω οτι
ειχε σπασει το χερι του και γιαυτο δεν θα μπορουσε να ειναι μαζι μου συνεχεια.Συμενει κατι πειτε μου.
Και τωρα που πηρα φορα..θα σας πω τι ειδα σημερα που με ανησηχισε επισης .Θα σας τα πω με καθε λεπτομερια για να μου ''μεταφρασετε'' αυτοι που ξερετε..
λοιπον σημερα ειδα οτι και καλα εδινα Ιστορια(που δινω την Δευτερα) και οτι ειχα αργισει.Στο σωματιο μου ηταν μια πολιτικος και κατι εψαχνε..της δινω κι εγω ενα χαρτι που ειδα πανω στο κρεβατι μου,με ευχαριστεί και περνει ενα τηλεφωνο(στο δωματιο μου ολα αυτα)Παω πανω και βλεπω τους θειους μου με την μητερα μου να βλεπουν ενα εργο για κατι ναυτικους.
Εκινη την ωρα ερχετε απο το πουθενα ο κολλητος μου και μου λεει να συναντιθουμε .Του λεω οτι ειχαμε ειδη αργησει και εφυγε οπως ξαφνικα ηρθε.Λοιπον βιαζομαι εγω και οπως βγενω εξω βλεπω την θεια μου που μου προσθερε γλυκα και περνω ενα μεγαλο κοκακι και φευγω .Αλλα δεν προλαβα.Εξω απο το σχολειο ηταν πολοι-πολοι γονοις,χαος μιλαμε.Το σχολειο ηταν τεραστιο,με κηπους,σαν παλατι ηταν.Αλλα οι εξετασεις ειχαν αρχησει και δεν μπηκα.Λοιπον το περιεργο
σημερα , (που ειδα το ονειρο) ξυπνησα παρ 10' !!ιΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ!
και κατι ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ!Το ιδιο πρωι(σημερα δλδ) ο κολλητος μου(που ειδα στον υπνο μου) με περνει και μου λεει
'ελα παμε πλατια πριν το μαθημα!!!!''.Βγαλτε συμπερασματα.
Γρηγορα ομως γιατι οσο το σκεφτομε τρομαζω..καποιος΄''ειδηκος '' να απαντη
σει!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39696 από .OBLIVION στις 25 Μαΐου 2007, 5:21μμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0
Και κατι ακομα.Οταν εφτασα στο σχολειο ρωτισα εναν γονοιο μιας γνωστης μου πριν ποσο μπηκαν,αλλα δεν μου απαντισε.Συνεχιζε και μιλαγε λες και δεν ειπηρχα.Το λεω κι αυτο και, να,σας τα ειπα ολα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39705 από Desara στις 25 Μαΐου 2007, 11:24μμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Για το μονο που ειμαι σιγουρη ειναι πως το γλυκο που σου προσφερε η θεια σου σημαινει λαχταρα ειδικα αν το εφαγες κιολας τωρα για τα υπολοιπα θα σε γελασω...Μπες στο google και ψαξε κατι θα βρεις standar..!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39706 από Desara στις 25 Μαΐου 2007, 11:35μμ

Desara

Εικονίδιο
μέλος από: 4/4/2007
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Αγαπη χιλια συγνωμη παρεξηγησα το post σου νομισα οτι ειδες εναν ξαδερφο σου νεκρο οχι οτι ειδες τον νεκρο ξαδερφο σου. Παντως οταν βλεπουμε στον υπνο μας καποιον νεκρο και μας καλει κοντα του ξερω οτι ειναι θανατος..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login