Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι άλλοι είναι πιο πετυχημένοι από σένα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Sos!!Χρειαζομαι συμβουλη για μια κοπελα!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #156335 από Thomas13 στις 28 Φεβρουαρίου 2022, 6:51πμ

Thomas13

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Μιλαω με μια αρκετο καιρο..λογω οτι ημουν στρατο αυτη τελικα εκανε μια σχεση..συνεχιζει να μ μιλαει κ να στελνει μυνηματα ομως...ξερω οτι της αρεσω κ νιωθει κατι για μενα..κ εγω νιωθω παρα πολλα γ αυτην..ισως ειμαι κ ερωτευμενος...εχουν γινει πολλα με τον δικο της εχουν μαλωσει για χοντρα πραγματα οπως μ εχει πει αλλα δεν τον χωριζει...αυτος δεν ξερει οτι μιλαει μαζι μ..αποφασισε να κλεισει για λιγο καιρο τα σοσιαλ ινστα φβ κτλ για να ηρεμησει λιγο απο ολα..δεν εχω τον αριθμο της..της εδωσα τον δικο μ κ περιμενω μηπως μ στειλει...τι να κανω για να την κερδισω;;δεν εχω τροπο να επικοινωμησω μαζι της..δεν θελω να την χασω απο την ζωη μ...να γινω μαλακας κ να προσπαθησω να την κανω να χωρισει;;δεν θελω να φτασω εκει γιατι ετσι ισως ξενερωσει κ μαζι μ..χρειαζομαι τις συμβουλες σας...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #156337 από kapapi04 στις 28 Φεβρουαρίου 2022, 8:07πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Προχώρα κανε σχέση με άλλη κοπέλα
Αυτή καβλαντιζει όταν αισθάνεται ότι δεν περνάει καλά ψάχνει για καβατζα
Δεν τον χωρίζει γιατί είναι κολλημένη μαζί του και ως προς το σεξουαλικό του έχει εμπιστοσύνη
Μην γίνεσαι ο δεύτερος ή η καβατζα της κάθε μίας
Να είσαι ο πρωταγωνιστής στην ζωή αυτής που θα είναι δίπλα σου

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156338 από Thomas13 στις 28 Φεβρουαρίου 2022, 8:20πμ

Thomas13

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δεν ειναι οτι καβλαντιζει οταν αισθανεται οτι δεν περναει καλα γιατι μιλαμε οπως ακριβως μ μιλουσε κ πριν κανει σχεση...δεν ειναι καιρο μαζι του...3-4 μηνες..το οτι ισως ειμαι καβατζα το εχω σκεφτει αλλα δεν ξερω...σωστα αυτα που λες..απλα εγω πολυ δυσκολα νιωθω κατι για καποια κοπελα..κ αυτη το καταφερε αυτο..γ αυτο επιμενω..θελω να γινω ο πρωταγωνιστης στην ζωη αυτηνης..οχι σε αλλης..το εχω δοκιμασει κ απλα τις εκανα στην ακρη γιατι σκεφτομαι αυτη...δεν μπορω να το περιγραψω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156339 από kapapi04 στις 28 Φεβρουαρίου 2022, 3:29μμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Σε καταλαβαίνω το έχω περάσει το στάδιο
Και έχανα ευκαιρίες πολύ καλύτερες
Για την καψούρα και μόνο
Αλλά όπως πάντα η φωτιά σβήνει
Και μετανιώνουμε για πρόσωπα και πράγματα που έρχονται στην ζωή μας και τα διώχνουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #156340 από Thomas13 στις 28 Φεβρουαρίου 2022, 5:09μμ

Thomas13

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2022
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ειδες το ξερεις πως ειναι..δεν ξερω αν θα σβησει αυτη η φωτια ομως..ειναι πρωτογνωρο αυτο που νιωθω..25 χρονων ειμαι οσες κ αν περασαν απτη ζωη μ αν κ δεν ειναι πολλες ποτε δεν ενιωσα ετσι... γιατι δεν εγινε κατι μεταξυ μας..απλα υπαρχει η ελξη...αν ειχε γινει κατι θα ελεγα οκ δεν τις κανω πρεπει να προχωρησω..αλλα τωρα εχω παθει τρελο κολλημα..αργα η γρηγορα το πιστευω οτι θα καταληξουμε μαζι φαινεται κ στην συμπεριφορα της νομιζω...απλα με ποναει η αναμονη κ θελω να γινει γρηγορα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login